دانلود پروپوزال ارزیابی عوامل موثر بر وقوع جرم، جعل اسناد و ثبت شرکت در ایلام

عنوان فارسی

ارزیابی عوامل موثر بر وقوع جرم، جعل اسناد و ثبت شرکت در شهرستان ایلام (بررسی روش های پیشگیری)

عنوان انگلیسی

Evaluation of the factors affecting the occurrence of crime, forgery of documents and company registration in Ilam city (review of prevention methods)

رشته مرتبط

  حقوق

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، روش تحقیق، اهداف و فرضیات و … در آن رعایت گردیده است. در نتیجه مطالعه این پروپوزال می توان بهترین روش برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها باشد. همچنین امید است تا این پروپوزال، زمینه ساز ایده های پژوهشی جدید در این زمینه برای تحقیقات آتی گردد. هدف از این پروپوزال بررسی فاکتورهای موثر بر وقوع جرائم، جعل اسناد ثبتی و نیز ثبت شرکت ها در ایلام بوده و رویکردها و استراتژی هایی نیز در راستای مقابله و پیشگیری از آنها ارائه گردیده است.

جعل یا تقلب، یک جرم یقه سفید است که عموماً به جعل یا تغییر مطالب یک سند قانونی با هدف خاص برای کلاهبرداری از همه (بجز خودش)، اشاره می کند. دستکاری یک سند حقوقی معین در تعدادی از کشورها، ممنوع می باشد، اما چنین جرمی مرتبط با جعل نیست، مگر اینکه اسناد قانونی دستکاری شده عملاً برای اجرای جرم برای کلاه برداری از یک شخص دیگر یا نهاد دیگر، استفاده شود. رونوشت ها، المثنی های آتلیه ای و تکثیرها، تقلب و جعل محسوب نمی شوند، اگرچه ممکن است بعداً از طریق ارائه غلط دانسته یا عمدی، به جعل تبدیل شوند.

جعل اسناد هویتی، فرآیند کپی برداری یا تغییر اسناد هویتی صادر شده توسط بدنه های حاکمیتی توسط اشخاص غیرمجاز برای ایجاد چنین اسناد یا مشارکت در چنین اصلاح هایی با هدف گول زدن افرادی که اسناد در مورد هویت یا وضعیت حامل آن را ملاحظه می کنند، می باشد. همچنین این اصطلاح در برگیرنده فعالیت بدست آوردن اسناد هویتی از بدنه های حکومتی با نقض کردن مستندات تایید کننده لازمه برای ایجاد هویت مطلوب و مدنظر، می باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

جعل اسناد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی عوامل موثر بر وقوع جرم، جعل اسناد و ثبت شرکت در ایلام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi