دانلود پروپوزال بررسی ارتباط میان چارچوب های ریسک اعتباری و مولفه های نقدی و تعهدی سود

عنوان فارسی :

بررسی ارتباط میان چارچوب های ریسک اعتباری و ریسک بانک ها در زمینه مولفه های نقدی و تعهدی سود

عنوان انگلیسی :

Investigating the relationship between the credit risk frameworks and banks risk on cash and accrual components of Earnings

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

همانطور که در عنوان این محصول بیان شده، موضوع مورد بحث در این پروپوزال مربوط به ریسک اعتباری می باشد که در ادامه به شرح مختصری از آن می پردازیم.

ریسک های اعتباری براساس توانایی کلی بازپرداخت توسط قرض گیرنده محاسبه می شوند. برای ارزیابی ریسک اعتباری برای یک وام به مشتری، قرض دهنده ها به پنج مورد یعنی: سابقه اعتبار، ظرفیت بازپرداخت، سرمایه، شرایط وام و وثیقه مربوطه، نگاه می اندازند. تعدادی از شرکت ها، بخش های مجرب و حرفه ای دارند که فقط مسئول ارزیابی ریسک های اعتباری مشتریان فعلی و بالقوه خود می باشند. فنآوری، شرکت ها و بنگاه ها را قادر ساخته تا سریعاً داده های مورد استفاده برای ارزیابی پروفایل ریسک مشتری را تحلیل کنند. اگر سرمایه گذار قصد دارد اوراق قرضه خریداری کند، اغلب رتبه یا میزان اعتبار آن اوراق قرضه را بازبینی می کنند. اگر میزان اندکی داشته باشد، صدور کننده ریسک قصور بالایی دارد. برعکس، اگر میزان بالایی داشته باشد، این کار یک سرمایه گذاری ایمن محسوب می شود. آژانس های اعتبار سنجی اوراق قرضه، مانند Moody’s و Fitch، همیشه ریسک های اعتباری هزاران صادر کننده اوراق قرضه شرکتی و شهرداری ها را ارزیابی می کنند. برای مثال، یک سرمایه گذار ریسک گریز، ممکن است تصمیم بگیرد اوراق قرضه شهرداری با امتیاز AAA را خریداری کند. برعکس، یک سرمایه گذار ریسک طلب ممکن است اوراق قرضه ای با امتیاز کمتر را به ازای درآمد بالقوه بالاتر خریداری کند.

ریسک اعتباری چه تاثیری بر نرخ بهره می گذارد؟

اگر ریسک اعتباری درک شده سطح بالاتری داشته باشد، سرمایه گذاران و قرض دهندگان نرخ بهره بالاتری را برای سرمایه خود طلب می کنند یا ممکن است از سرمایه گذاری یا وام چشم پوشی کنند. برای مثال، بخاطر اینکه یک متقاضی وام دارای میزان اعتباری عالی و درآمد پایدار به احتمال بیشتر به عنوان یک ریسک اعتبار کم محسوب می شود، برای وام خود، نرخ بهره کم دریافت می کند. برعکس، اگر متقاضی سابقه اعتباری ضعیف داشته باشد، ممکن است مجبور شود با یک درجه پایین تر کار کند، وام دهنده ای که وام های دارای نرخ بهره نسبتاً زیاد برای وام گیرنده های ریسک بالا ارائه می دهد، تا تامین سرمایه انجام دهد. بطور مشابه، صادر کننده های اوراق قرضه دارای امتیاز ناکامل نرخ بهره بیشتری نسبت به صادر کنندگان اوراق  قرضه دارای امتیاز اعتباری کامل ارائه می دهند. صدور کنندگان دارای امتیاز اعتباری کمتر از بازده یا سود بالا استفاده می کنند تا سرمایه گذاران را متقاعد به تقبل ریسک مرتبط با پیشنهادهای خود بکنند.

این پروپوزال آماده برای پایان نامه ای تحت همین عنوان و برای مقطع کارشناسی ارشد آماده شده است و پژوهشگر می تواند با مبنا قرار دادن آن، موضوع مشابهی را انتخاب نموده و برای اهداف دانشگاهی خود روی آن مطالعه نماید. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی شامل روش تحقیق، روش گردآوری داده ها، جامعه آماری، مدل مفهومی، جنبه های نوآورانه و سوالات تحقیق در این محصول رعایت شده اند. ریسک اعتباری یکی از موضوعات مورد توجه محققین دانشگاهی بوده و منابع داخلی و خارجی زیادی در این زمینه موجود می باشد که در این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. این پروپوزال برای ارائه کلاسی درس روش تحقیق نیز مناسب می باشد.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

ارزیابی ریسک اعتباری


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال بررسی ارتباط میان چارچوب های ریسک اعتباری و مولفه های نقدی و تعهدی سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.