دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر شیوه های تفکر خلاق بر تحول سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر شیوه های تفکر خلاق بر تحول سازمانی (مطالعه موردی: کارکنان بانک تجارت در استان گلستان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Creative Thinking Styles on Organizational Transformation (Case Study: Tejarat Bank Employees in Golestan Province)

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

بسیاری از نظریه پردازان و متخصصین درباره نیاز سازمانها به تغییر و سازگاری با رقابت بحث کرده اند. پژوهشگران پیشنهاد داده اند که برای مهندسی مجدد یک شرکت، مدیران باید به شکستن پارادایم ها به جای استفاده از عقل متعارف وابسته باشند. طبق مطالعات صورت گرفته در این زمینه، بسیاری از مدیران ارشد، مشاورین و متخصصین شرکتها مدعی هستند که نوآوری کلید دستیابی به مزیت استراتژیکی رقابت در حال و آینده می باشد. نوآوری، -تبدیل ایده ها به محصولات، خدمات و فرآیندها- مستقیما ناشی از تفکر خلاق است. تغییر از تفکر متعارف به تولید ایده های شکست پارادایم، با استفاده از تکنیک های حل مسئله خلاق حاصل می شود.

برای اجرای دوره حل مسئله خلاق و موثر، جو و فرهنگ سازمان باید چنان باشد که شرکت به ترغیب تفکر خلاق و نوآور بپردازد. تکنیک های حل مسئله خلاق، به ساختار فرایند گروهی کمک می کنند تا اینکه بتوانند ایده های جدید و راه حل های عملی ارائه کنند. بسیاری از گروه ها با استفاده از تکنیک های حفظ پارادایم و یا تکنیک های کشش پارادایم راحت تر خواهند بود چون نیازمند استفاده از وهم، خیال یا دیگر تکنیک های بازدارنده نیستند. با این حال، استفاده موثر از تکنیک های شکستن پارادایم، به ایده های خلاق و نوآورانه ای منجر شده و به شرکت کنندگان اجازه بررسی مسئله از دیدگاه های مختلف را خواهد داد. بسیار مهم است که تسهیل کننده، حساس و وفادار باشد، و به هر عضو گروه، اجازه ارائه دیدگاه های خود را بدهد. اگر سازمانها فرهنگ خلاق داشته باشند، استفاده از حل مسئله خلاق، موثر خواهد بود. مدیریت ارشد باید به ترغیب جو شایستگی در شرکت پرداخته و به افراد اجازه دهد تا بر روی ایده های خود کار کنند. بعلاوه، باید امنیت مشارکتی را تضمین کرده و کارکنان را به چالش ادراکات خود و تجسم آینده ترغیب کنند تا تفکر خلاق آنها را تقویت نمایند. بدین ترتیب، سازمانها واقعا می توانند از ارزشمندترین دارایی های خود – مردم- استفاده کرده و اطمینان حاصل کنند که می توانند ایده های نوآورانه و قدرتمندی ارائه دهند.

این پروپوزال به بررسی دقیق تر تاثیر تفکر خلاق بر تحول سازمانی پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند و در همین راستا، متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی بررسی شده، روش های جمع آوری و تحلیل داده ها از جامعه آماری ارائه شده و جنبه های نوآورانه بودن طرح نیز مشخص شده اند. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها بوده و نوید بخش ایده های پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات آتی آنها باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

خلاقیت منابع انسانی و تحول سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر شیوه های تفکر خلاق بر تحول سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi