دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مدیریت هزینه بر بهره وری و بازده مالی یک شرکت

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مدیریت هزینه بر بهره وری و بازده مالی یک شرکت (مطالعه موردی: شرکت حسابداری تدوینکو)

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Cost Management on Productivity and Returns of a Company (Case Study: Tadinko Accounting Company)

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

مدیریت هزینه ها یکی از اساسی ترین مولفه های پیشرفت یک شرکت محسوب می شود و یکی از وظایف اصلی دپارتمان های حسابداری در هر سازمانی می باشد. در این پروپوزال نیز با تاکید به نقش آن در عملکرد مالی یک شرکت به تشریح مدیریت هزینه پرداخته شده است. این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه ای پروپوزال با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف پژوهشی خود انتخاب نمایید. همانطور که ذکر شد موضوع بحث این پروپوزال در مورد مدیریت هزینه می باشد که در ادامه به تشریح مختصری از آن می پردازیم:

مدیریت هزینه، فرآیند برنامه ریزی و کنترل بودجه یک کسب و کار است. مدیریت هزینه، نوعی حسابداری مدیریت است که به یک کسب و کار اجازه پیش بینی مخارج قریب الوقوع جهت کمک به کاهش احتمال بررسی بودجه را می دهد. بسیاری از کسب و کارها از طرح های مدیریت هزینه برای پروژه های خاص و همچنین برای مدل تجاری کلی خود، استفاده می کنند. هنگام بکار گیری آن برای یک پروژه، هزینه های پیش بینی شده هنوز در حالی که پروژه در مرحله برنامه ریزی است محاسبه می شوند و از پیش تایید می گردند. در طی این پروژه، همه مخارج ثبت می شوند و تحت نظر قرار می گیرند تا اطمینان حاصل شود که همراستا با طرح مدیریت هزینه باقی مانده است یا خیر. بعد از اینکه پروژه به پایان رسید، هزینه های پیش بینی شده و هزینه های واقعی را می توان مقایسه و تحلیل کرد و در نتیجه، به پیش بینی مدیریت هزینه و بودجه بندی آینده، کمک می کند. پیاده سازی یک ساختار مدیریت هزینه برای پروژه ها می تواند به یک کسب و کار در تحت کنترل درآوردن بودجه کلی خود، کمک کند. چندین برنامه هوش تجاری (BI)، مانند Oracle Hyperion، نرم افزار مدیریت هزینه برای کمک به کسب و کارها در نظارت بر هزینه ها و افزایش سودآوری، ارائه می دهند. درحالی که این نرم افزار ممکن است مثمرثمر واقع شود، اما اجباری نیست که حتماً این نرم افزار هنگام اجرای یک طرح مدیریت هزینه بکار گرفته شود. فروشندگان می توانند از برنامه های کاربردی نرم افزار مدیریت هزینه برای انجام امور حسابداری هزینه، مدیریت مخارج یا محصولات شفافیت هزینه، استفاده کنند.

مدیریت هزینه چیست


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مدیریت هزینه بر بهره وری و بازده مالی یک شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi