دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان مسئولیت اجتماعی شرکت و اجتناب از پرداخت مالیات شرکت ها

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط میان مسئولیت اجتماعی شرکت و اجتناب از پرداخت مالیات شرکت های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

عنوان انگلیسی

Assessment of the relationship between corporate social responsibility and tax avoidance of companies admitted to the Tehran Stock Exchange

رشته مرتبط

  حسابداری مالی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال آماده به بررسی تاثیر مسئولیت اجتماعی شرکت روی اجتناب از پرداخت مالیات پرداخته شده است. ممانعت از مالیات موضوع مورد بحث بسیاری مقالات جدید بوده و محققین زیادی به مطالعه در زمینه آن پرداخته اند و در نتیجه مقالات متعددی در این زمینه موجود می باشد و در نگارش این پروپوزال نیز از آنها استفاده شده است. پژوهشگر می تواند با مبنا قرار دادن این پژوهش، موضوع مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی خود آماده نماید. در این پروپوزال، شرح کاملی از روش تحقیق بر مبنای نوع داده ها ارائه شده و یک مدل مفهومی نیز در آن استفاده شده است. جامعه آماری و روش نمونه گیری و ابزار تحقیقاتی مورد استفاده نیز ارائه شده اند. همانطور که ذکر شد یکی از موضوعات کلیدی مورد بحث در این پژوهش، اجتناب از مالیات می باشد که ادامه به تشریح آن می پردازیم.

اجتناب از مالیات، استفاده از روش های قانونی برای اصلاح وضعیت مالی فرد در راستای کاهش مقدار مالیات بر درآمد می باشد. باید دقت داشت که مفهوم اجتناب از مالیات با فرار مالیاتی فرق دارد. فرار مالیاتی، استفاده از روش های غیرقانونی مانند گزارش اشتباه در مورد درآمد برای اجتناب از پرداخت مالیات می باشد. اکثر مالیات دهندگان به نوعی از روش های مختلف اجتناب از مالیات استفاده می کنند. در واقع اجتناب مالیاتی، روشی قانونی برای افراد و دیگر نهادها به منظور به حداقل رسانی بدهی های مالیاتی می باشد. پناهندگی مالیاتی موضوعی مشابه با اجتناب مالیاتی است با این حال تفاوت هایی نیز با آن دارد و ضرورتا موضوعی قانونی نیست.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط میان مسئولیت اجتماعی شرکت و اجتناب از پرداخت مالیات شرکت ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نوزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi