دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مسئولیت اجتماعی شرکت در سازمان ها و تاثیر آن بر هزینه سرمایه

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مسئولیت اجتماعی شرکت در سازمان ها و تاثیر آن بر هزینه سرمایه: ارزیابی شاخص شفافیت مالی

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Corporate Social Responsibility in Organizations and its Impact on Cost of Capital: Evaluation of Financial Transparency Index

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در این پروپوزال، رابطه بین مسئولیت اجتماعی شرکت (CSR) و هزینه سرمایه مورد بررسی قرار گرفته است. بطور کلی، نتایج نشان داده اند که شرکت های دارای پاداش های CSR، هزینه سرمایه ای کمتری دارند. با توجه به عوامل ریسک معمول شرکت ها، هردوی نسبت دفتری به بازاری و اهرم، ارتباط مثبتی با هزینه سرمایه دارند. علاوه بر آن، شرکت های خانوادگی که دارای CSR هستند، هزینه سرمایه ای کمتری نسبت به شرکت های غیرخانوادگی با CSR دارند. شرکت های دارای کیفیت سود زیاد که همچنین CSR دارند، هزینه سرمایه به میزان معنادار کمتری نسبت به شرکت های دارای کیفیت درآمد کم با CSR دارند. در آخر، شرکت های دارای CSR و هیئت مدیره مستقل، هزینه سرمایه کمتری نسبت به شرکت های دارای CSR اما بدون هیئت مدیره مستقل دارند.

مسئولیت اجتماعی شرکتی به یک مسئله مهم در سالهای اخیر تبدیل شده است. شرکت ها، علاوه بر نگرانی در مورد عملکرد مالی، همچنین نگران روابط اجتماعی، حاکمیت شرکتی و تاثیر بر محیط زیست هستند. علاوه بر آن، شرکت ها وقت و تلاش بیشتری صرف CSR می کنند که عمدتاً به این دلایل می باشند: (1) سرمایه گذاران سبز یا پاک، تقاضا برای سهام شرکت هایی که مسئولیت اجتماعی بهتری از خود نشان می دهند، را افزایش می دهند (2) CSR می تواند عدم تقارن اطلاعات بین مدیران و سرمایه گذاران را کاهش دهد (3) ذینفعان بر این باور هستند که یک رابطه نزدیک بین CSR و مفهوم پایداری وجود دارد و (4) شرکت هایی که CSR خود را افشا کرده اند، شفافیت اطلاعاتی بیشتری دارند.

این پروپوزال نیز به بررسی این مفاهیم پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای عمده پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده و شما دانشجوی گرامی می توانید با مطالعه آن، علاوه بر آشنایی با این ساختارها، ایده های جدیدی را نیز از آن استخراج کرده و در پروپوزال دانشگاهی خود به کار گیرید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

مسئولیت اجتماعی شرکت و هزینه سرمایه


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش مسئولیت اجتماعی شرکت در سازمان ها و تاثیر آن بر هزینه سرمایه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 13 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi