دانلود پروپوزال ارتباط بین چارچوب های حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری با عملکرد شرکتی

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط بین چارچوب های حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری با عملکرد شرکتی (مطالعه موردی: شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران)

عنوان انگلیسی :

Evaluating the Relationship between Corporate Governance Frameworks and Intellectual Capital with Corporate Performance (Case Study: Listed Companies in Tehran Stock Exchange)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

تصمیم گیرندگان و سرمایه گذاران بالقوه، همیشه به دنبال اطلاعات مرتبط و دقیق برای حداقل سازی ریسک های مرتبط با تصمیماتشان، می باشند. به این ترتیب، دولت ها، شرکت های حسابداری و هیئت های نظارتی، شروع به گام برداشتن به سمت بهبود ساختار حاکمیت شرکتی خود کرده اند تا به عموم مردم، اطمینان خاطر دهند. قابلیت شرکت برای افشای سرمایه فکری، به آن در بهبود ارزش، کسب مزیت رقابتی، بهبود کنترل های داخلی، افزایش قابلیت های مدیریت دارایی، غنی سازی مشخصات و اطلاعات افشا شده و کاهش تصمیمات مرتبط با ریسک ها، کمک می کند. بطور مشابه، حاکمیت شرکتی خوب و اطلاعات کاملاً افشا شده، نقش مهمی در کاهش هزینه نمایندگی با ایجاد شفافیت و حسابرسی مدیریت در انجام یک کسب و کار، ایفا می کنند. علاوه بر آن، افشای اطلاعات در مورد سرمایه فکری، بازتاب توانایی شرکت ها در مدیریت دارایی خود برای ایجاد مزیت رقابتی درازمدت با افزایش درصد سرمایه گذاری برپایه دانش، می باشد. محققین، سرمایه فکری را به صورت دانشی تعریف کرده اند که مواد خام را تبدیل می کند و باعث ارزشمندتر شدن آنها می شود. علاوه بر آن، بیان شده که که سرمایه فکری، روش سروکار داشتن با دارایی ها می باشد. در کشورهای در حال توسعه، افشای سرمایه فکری هنوز به میزان زیادی توسط سازمان ها استفاده نمی شود و رسماً، تحت نظارت قرار نگرفته است. سرمایه فکری در بهبود سطح حاکمیت شرکتی از طریق تغییر سبک مدیریت به سمت ساختار بندی و تشکیل استراتژی ها و سیاست های مرتبط برای حمایت از سرمایه گذاران و کاربران اطلاعات مالی و کاهش مسئله نمایندگی، مشارکت دارد. با این حال، تعداد محدودی پژوهش متمرکز بر رابطه بین حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری، بخصوص در کشورهای در حال توسعه، وجود دارد.

در همین راستا، هدف این پروپوزال بررسی ارتباط حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری با بهبود عملکرد شرکتی می باشد. این محصول برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند درک جامعی از موضوع را در اختیار دانشجویان قرار داده و ابزار مناسبی برای انتخاب موضوعی مناسب برای اهداف دانشگاهی آنها باشد. همچنین مطالعه پروپوزال های استاندارد می تواند کمک شایان توجهی در راستای آشنایی با ساختارهای پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط بین چارچوب های حاکمیت شرکتی و سرمایه فکری با عملکرد شرکتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 20 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.