دانلود پروپوزال بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر عملیات طولانی مدت شرکت و تامین مالی

عنوان فارسی

بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر عملیات طولانی مدت شرکت و تامین مالی (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران)

عنوان انگلیسی

Investigating the Effect of Corporate Governance on Long-Term Operations and Financing (Case Study: Tehran Stock Exchange Companies)

رشته مرتبط

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
89,900 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از تصمیم های مالی پیش روی شرکت ها، انتخاب بین بدهی و سرمایه ویژه می باشد. ساختار سرمایه ای (یا ساختار مالی) یک شرکت، ترکیب ویژه ای از بدهی و دارای ویژه است که شرکت برای تامین مالی عملیات های خود استفاده می کند. تصمیمات ساختار مالی برای هر سازمان تجاری، فوق العاده مهم می باشد. این تصمیم بخاطر نیاز به بیشینه سازی بازده برای بخش های سازمانی مختلف و همچنین بخاطر تاثیر چنین تصمیماتی بر توانایی یک سازمان برای تعامل با محیط رقابتی اش، مهم می باشد. کلید و راهکار این است که شرکت ها سبدی از ساختار سرمایه انتخاب کنند که پایداری را حفظ کنند و ثروت بیشتری تولید نمایند. بطور کلی، یک شرکت می تواند از میان ساختارهای سرمایه بسیار متنوع، انتخاب داشته باشد. می تواند مبلغ زیادی بدهی یا بدهی بسیار اندکی را طلب کند. می تواند تامین مالی اجاره ای، استفاده از ضمانت ها، صدور اوراق قرضه قابل تبدیل، امضای قراردادهای سلف یا سواپ های اوراق قرضه تجاری را بکار ببندد. در تلاش برای تنظیم یک ساختار سرمایه که ارزش بازاری کل را بیشینه می کند، شرکت ها از نظر تعامل با مسئله بهینه سازی الزامات ساختار سرمایه با هم تفاوت دارند. حاکمیت شرکتی به معنای این است که چگونه شرکت ها باید اجرا، هدایت و کنترل شوند. این موضوع در مورد سرپرستی و پاسخگو دانستن آن افرادی است که مدیریت را هدایت و کنترل می کنند. این باور وجود دارد که حاکمیت خوب، حسن نیت و اعتماد سرمایه گذار را حاصل می کند. محققین اذعان می کنند که حاکمیت شرکتی خوب، ارزش شرکت را افزایش می دهد و خط پایه و مبنا را بالا می برد. همچنین پژوهشگران خاطرنشان می کنند که چهارچوب های حاکمیت شرکتی بهتر، از طریق دسترسی بیشتر به تامین مالی، هزینه کمتر سرمایه، عملکرد بهتر و رفتار مطلوب تر با همه ذینفعان، به شرکت ها سود و منفعت می رساند.

این پروپوزال نیز با مبنا قرار دادن همه چارچوب های استاندارد پروپوزال نویسی، برای دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. نگارش پروپوزال، از جمله ضروریات دوره کارشناسی ارشد می باشد که برخی دانشجویان نیز در این مرحله با مشکلاتی روبرو می شوند. یکی از راه حل های این موضوع نیز، مطالعه چندین پروپوزال مرتبط، آشنایی با مفاهیم آنها، کسب ایده های جدید و نیز آشنایی با ساختارهای استاندارد پروپوزال و نهایتا آماده سازی پروپوزال دانشگاهی می باشد. مطالعه این محصول نیز می تواند راهگشای دانشجویان در حل این مساله باشد.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

حاکمیت شرکتی و تامین مالی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی تاثیر حاکمیت شرکتی بر عملیات طولانی مدت شرکت و تامین مالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + هفت =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi