دانلود پروپوزال ارتباط میان مکانیزم های حاکمیت شرکتی و اعلام به موقع سود شرکت

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط میان مکانیزم های حاکمیت شرکتی و اعلام به موقع سود شرکت

عنوان انگلیسی :

Assessing the relationship between corporate governance mechanisms and timely announcement of corporate earnings

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مهمترین جنبه شرکت ها، تفکیک مالکیت و مدیریت می باشد. در 30 سال گذشته، اقتصادها، تعارض منافع بین گروهی و نحوه تعامل شرکت ها با این تناقضات را گزارش داده اند. این موارد عموماً به عنوان نظریه نمایندگی در حسابداری مدیریت مطرح می شوند. طبق نظریه نمایندگی، مالکان تلاش می کنند تا ثروت را بیشینه کنند؛ بنابراین، بر کار نماینده نظارت می کنند و عملکرد آن را ارزیابی می کند تا به این هدف برسند. همچنین سود خالص یکی از اقلام شامل شده در صورت های مالی است؛ تاثیر قابل توجهی بر تصمیمات کاربران صورت مالی مانند سهامداران می گذارد و بسیار مورد توجه است. بنابراین، عموماً تصور می شود که ساختار مالکیت شرکتی ممکن است باعث تغییر رفتار شرکتی شود؛ این بخاطر نظارت فعالیت تجاری است که سرمایه گذاران بسیاری به آن علاقمند هستند. از جنبه نظری، موسسات ممکن است تمایل به نظارت فعال بر مدیریت داشته باشند. ساختار مالکیت تاثیر قابل ملاحظه ای بر تصمیمات مدیریت به نفع سود، شامل مدیریت سود دارند. موضوع حاکمیت شرکتی مطرح شده در دهه 1990، در پاسخ به مسائل و اثربخشی هیئت مدیره در شرکت های بزرگ، بوجود آمد. ارزیابی از مالکیت شرکتی نشان می دهد که این یک مفهوم چند رشته ای است که هدف نهایی اش، دستیابی به پاسخگویی، عدالت (انصاف)، شفافیت و توجه به دارایی ویژه سهامداران است.

این پروپوزال نیز به این موضوع پرداخته و با رعایت کلیه استانداردها و چارچوب های پروپوزال نویسی، برای پایان نامه ای تحت همین موضوع، در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. حاکمیت شرکتی یکی از موضوعات مورد توجه پژوهشگران در چند سال اخیر بوده و مقالات داخلی و خارجی زیادی در این زمینه به چاپ رسیده اند که در نگارش این پروپوزال نیز به تعدادی از آنها اشاره شده است. شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید ایده های جدیدی را در این زمینه کسب کرده و نیز با ساختارهای کلی یک پروپوزال نیز آشنا شده و موضوع مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی و دانشگاهی خود انتخاب نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

حاکمیت شرکتی و افشای سود


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط میان مکانیزم های حاکمیت شرکتی و اعلام به موقع سود شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.