دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط شیوه های کاهش استرس و خودکارآمدی با رضایت شغلی کارکنان

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط شیوه های کاهش استرس و خودکارآمدی با رضایت شغلی کارکنان مراکز بهداشت دزفول

عنوان انگلیسی :

Evaluation of relationship between Coping with stress and self-efficacy methods with job satisfaction of Dezful Health Centers Personnel

رشته های مرتبط :

  روانشناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

در علم روانشناسی، استرس به صورت احساس تنش یا فشار تعریف می شود. استرس نوعی درد روانشناختی است. میزان کم استرس می تواند مفید و سودمند نیز باشد. استرس مثبت می تواند باعث بهبود عملکرد شغلی، ورزشی، تحصیلی و زندگی یک فرد شود. همچنین نقش مهمی در انگیزش، سازگاری و واکنش به محیط ایفا می کند. در نقطه مقابل، استرس بیش از حد ممکن است آسیب های روانی و اجتماعی زیادی برای فرد به همراه داشته باشد. استرس می تواند ریسک سکته های مغزی، حملات قلبی، و بیماری های روانی مانند افسردگی در یک فرد را افزایش دهد.

این پروپوزال نیز به بررسی تکنیک های مقابله با استرس شغلی و نقش آن در افزایش رضایت شغلی و بهره وری کارکنان پرداخته است. در مطالعات مدیریتی و روانشناسی ثابت شده که نیروی انسانی قوی یکی از زیرساخت های مهم هر سازمانی تلقی می گردد. کارکنان یک سازمان در هر روز، تقریبا نصف زمان بیداری خود را مشغول کار در سازمان هستند، در نتیجه این شغل بخش مهمی از زندگی آنها را تشکیل می دهد. استرس جزو جدایی ناپذیر زندگی هر انسانی است، با این تفاوت که شدت آن در افراد مختلف، متفاوت است و طبیعتا آسیب های ناشی از استرس نیز در افراد متفاوت می باشد. شیوه های مقابله با استرس و کاهش آن مخصوصا در محیط کاری، یکی از موضوعات قابل توجه محققین و روانشناسان در چند سال اخیر بوده و این امر کاملا اثبات شده که کاهش استرس ارتباط تنگاتنگی با افزایش رضایت شغلی دارد.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده و شما دانشجوی گرامی با مطالعه آن می توانید علاوه بر آشنایی با مفاهیم ارائه شده در آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و بر مبنای آن، موضوع مناسب و مشابهی را برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب نمایید. ساختارهای استاندارد یک پروپوزال از جمله بررسی متغیرها در قالب یک مدل مفهومی، ارائه جامعه آماری، روش های گردآوری داده ها، ابزار تحلیل داده ها و ارائه جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

مقابله با استرس


دیدگاهها

  1. پورملکی

    عالی و پر محتوا ضمن خسته نباشید به همکاران عزیزتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 19 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.