دانلود ترجمه مقاله امنیت پیوسته در IoT با استفاده از بلاکچین

عنوان فارسی :

امنیت پیوسته در IoT با استفاده از بلاکچین

عنوان انگلیسی :

Continuous Security in IoT Using Blockchain

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ بلاکچین؛ امنیت مستمر؛ کریپتو توکن دیجیتال

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 13
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مفاهیم کلیدی 3. روشی برای امنیت مستمر 4. نتایج و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The two major roadblocks for state of the art Internet of Things (IoT) infrastructure like smart buildings, smart cities, etc. are lack of trust between various entities of system and single point of failure which is a vulnerability causing extreme damage to the whole system. This paper proposes a blockchain based IoT security solution where, trust is established through the immutable and decentralized nature of blockchain. The distributed nature of blockchain makes the system more robust and immune to single point of failure. We propose a mechanism to establish continuous security in the system by evaluating legitimate presence of user in valid IoT-Zone continuously without user intervention. Every user interaction in an IoT environment is stored in blockchain as a transaction and series of these transactions represent a user's IoT-trail. A unique digital crypto-token is required for a user interaction to be legitimate. This token is used as an access control mechanism to prevent any unauthorized access to the system. Tokens are pre-generated using a prediction model based on user's IoT-trail in the blockchain. By using blockchain as an underlying framework in IoT environment and through the method of continuous security, we made the system more secure, robust and interoperable.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – دو مانع اصلی مهم در زمینه پیشرفته ترین زیرساختهای اینترنت اشیا (IoT) نظیر ساختمان های هوشمند، شهرهای هوشمند و غیره، عدم اعتماد بین نهادهای مختلف سیستم و نقطه آسیب پذیر مرکزی است که نوعی آسیب پذیری محسوب شده و باعث آسیب شدید به کل سیستم می شود. این تحقیق یک راه حل امنیتی IoT مبتنی بر بلاکچین را ارائه می دهد که در آن اعتماد از طریق ماهیت تغییر ناپذیر و غیرمتمرکز بلاکچین ایجاد می شود. ماهیت توزیع شده بلاکچین، سیستم را مقاوم تر کرده و در برابر نقطه آسیب پذیر مرکزی مصون نگاه می دارد. در این تحقیق مکانیزمی را برای ایجاد امنیت مستمر در سیستم با ارزیابی حضور قانونی کاربر در منطقه IoT- معتبر به طور مستمر و بدون دخالت کاربر ارائه می دهیم. هر گونه تعامل کاربر در محیط IoT در بلاکچین به عنوان یک تراکنش ذخیره می شود و مجموعه ای از این تراکنش ها، توالی از اینترنت اشیای کاربر را نشان می دهد. کریپتو توکن دیجیتال منحصر به فرد برای مشروعیت تعامل کاربر لازم است. این توکن به عنوان مکانیزم کنترل دسترسی برای جلوگیری از هرگونه دسترسی غیرمجاز به سیستم مورد استفاده قرار می گیرد. توکن ها با استفاده از یک مدل پیش بینی مبتنی بر توالی- IoT کاربر در بلاکچین، پیش تولید می شوند. با استفاده از بلاکچین به عنوان یک چارچوب اساسی در محیط اینترنت اشیا و از طریق روش امنیت مستمر، سیستم را ایمن تر ، مقاوم تر و تعامل پذیرتر نمودیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله امنیت پیوسته در IoT با استفاده از بلاکچین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.