دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله طرح حفاظت از اضافه جریان مربوط به ارتباطات برای سیستم های توزیع شعاعی با تولید پراکنده

عنوان فارسی :

طرح حفاظت از اضافه جریان مربوط به ارتباطات برای سیستم های توزیع شعاعی با تولید پراکنده

عنوان انگلیسی :

A Communication-Assisted Overcurrent Protection Scheme for Radial Distribution Systems With Distributed Generation

کلمات کلیدی :

  المان های جهت دار، تولید پراکنده (DG )، سیستم های توزیع، حفاظت از اضافه جریان، هماهنگی حفاظتی، انتقال سیگنال

درسهای مرتبط : حفاظت و رله، هماهنگی حفاظت، حفاظت پیشرفته
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 30
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- طرح حفاظت از اضافه جریان پیشنهادی 3- مطالعه ی موردی 4- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Conventional overcurrent protection schemes for radial distribution systems usually attempt to coordinate a recloser at the beginning of the feeder with the fuses on the laterals. The integration of distributed generation in distribution systems leads to problems related to protection coordination that are difficult to be solved by applying conventional protection techniques. This paper proposes an efficient communicationbased protection scheme that implements common directional overcurrent relays instead of reclosers at the line, assisted by intertripping and blocking transfer functions. The proposed protection strategy guarantees selectivity regardless of whether the generating units are connected to the network or not, and can be designed retaining either the fuse-blowing or fuse-saving philosophy. Meaningful conclusions are derived from the application of the scheme on a test distribution system.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - طرح های متداول حفاظت در برابر اضافه جریان برای سیستم های توزیع شعاعی معمولاً تلاش می کنند تا یک ریکلوزر را در ابتدای فیدر با فیوزهای لاترال هماهنگ کنند. یکپارچه سازی تولید پراکنده در سیستم های توزیعی منجر به مسائلی مربوط به هماهنگی حفاظتی می شود که با اعمال روش های متداول حفاظتی، حل سختی خواهند داشت. این مقاله یک طرح حفاظتی مبتنی بر ارتباطات کارآمد پیشنهاد داده که رله-های اضافه جریان جهت دار رایج را به جای ریکلوزرها در خط به کار می گیرد. استراتژی حفاظتی پیشنهادی، سیستم انتخاب را بدون در نظر گرفتن این موضوع تضمین می کند که آیا واحدهای تولیدی به شبکه متصل هستند یا نه، و می تواند هم با فلسفه ی حفظ فیوز و هم با فلسفه ی سوختن فیوز طراحی گردد. نتیجه گیری نهایی نیز با استفاده از این طرح روی یک سیستم توزیع تست اتخاذ می گردد

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله طرح حفاظت از اضافه جریان مربوط به ارتباطات برای سیستم های توزیع شعاعی با تولید پراکنده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.