دانلود پروپوزال ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در زمینه صنعت بیمه

عنوان فارسی :

ارزیابی نقش تجارت الکترونیک در زمینه صنعت بیمه و افزایش نرخ نفوذ آن در کشور

عنوان انگلیسی :

Evaluating the role of e-commerce in the insurance industry and increasing its rate of influence in the country

رشته های مرتبط :

  مدیریت بازرگانی؛ مدیریت بازاریابی؛ مدیریت بیمه

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

همپای ورود دیگر صنایع فعال در بخش مالی به اینترنت، صنعت بیمه نیز برای کسب مزایای رقابتی بیشتر در حال ورود به اینترنت و استفاده از پتانسیل های آن از جمله بازاریابی و تجارت الکترونیکی (e-commerce) می باشد. مطمئنا یک سری موانع و نیز عوامل موفقیت در این حوزه نیز وجود دارند که یکی از اهداف این پژوهش بوده است.

در طول دهه های گذشته، جهان شاهد افزایش ناگهانی نفوذ تجارت الکترونیک بوده است. تجارت الکترونیک را می توان در قالب اشتراک گذاری اطلاعات تجاری، حفظ روابط تجاری و انجام معاملات با استفاده از شبکه های ارتباطی مانند اینترنت، تعریف کرد. امروزه سهم خرید و فروش ها در محیط اینترنت روز به روز در حال افزایش می باشد که همه این موارد در بستر مفهوم تجارت الکترونیکی انجام می گیرد. تحقیقات انجام گرفته در این زمینه نیز پیش بینی کرده اند که سهم این بازار روز به روز در حال افزایش می باشد. بخش های مالی مانند بانکداری و بخش سرمایه گذاری و بورس، ورود موفقی به این عرصه داشته اند و به خوبی با آن سازگاری یافته اند. با این حال صنعت بیمه کمی از صنایع مالی دیگر در زمینه پذیرش این تکنولوژی عقب تر می باشد. با این که صنعت بیمه الکترونیک می تواند به یک صنعت چند میلیارد دلاری تبدیل گردد، با این حال یک سری موانع پیش روی این بخش قرار دارد. این پژوهش نیز به بررسی عوامل موثر بر پیاده سازی موفق تجارت الکترونیک در صنعت بیمه پرداخته و نیز یک سری گرایشات آتی که می توانند موجب تسریع آن گردند را مورد بحث و بررسی قرار داده است.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده اند. مفاهیم ارائه شده در این پروپوزال، از جمله مفاهیم جدید و مورد توجه محققین فعال در این زمینه بوده و در نتیجه، دانشجو می تواند با مطالعه آن، ایده های جدیدتری را در این زمینه کسب کرده و در ذهن خود بپروراند و نهایتا برای اهداف دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهد. همچنین این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای آشنایی با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال برای دانشجویان باشد.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن را مشاهده نمایید:

تجارت الکترونیک و بیمه


دیدگاهها

  1. امیر

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.