دانلود ترجمه مقاله ترکیبی از ادوات FACTS برای بهره برداری ایمن و اقتصادی از سیستم های قدرت

عنوان فارسی :

ترکیبی از ادوات FACTS برای بهره برداری ایمن و اقتصادی از سیستم های قدرت

عنوان انگلیسی :

A Combination between FACTS Devices for a Safe and an Economic Power System Operation

کلمات کلیدی :

  EUROSTAG؛ بهره وری هزینه؛ پایداری؛ SVC؛ TCSC؛ UPFC

درسهای مرتبط : کنترل توان راکتیو، بهره برداری از سیستم های قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 19
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی FACTS 3. مدل های FACTS 4. شبیه سازی 5. نتیجه گیری

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – با توجه به افزایش نیاز به الکترونیک قدرت برای حفظ کیفیت بالای انرژی الکتریکی و هزینه های قابل توجه چنین تکنولوژی ای، ما در این مقاله راه حلی را ارائه داده ایم که به این مسائل می پردازد. ما در این مقاله ترکیبی از SVC (جبرانساز VAR استاتیکی) و TCSC (جبران ساز سری کنترل شده تریستوری) برای نیل به عملکرد UPFC (کنترل کننده شارش توان یکنواخت) در بهبود پایداری سیستم را ارائه داده ایم. این ترکیب سرمایه گذاری اقتصادی و عملکرد کارآمد سیستم را تضمین می کند. بررسی ایده پیشنهادی و مطالعات مقایسه ای در سیستم 14 باسه IEEE و تحت محیط EUROSTAG انجام شده است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Owing to the rising need for power electronics for sustaining the high quality of electrical energy and the considerable cost of such a technology, we present in this paper a solution dealing with these problems. We propose to create a combination between SVC (Static VAR Compensator) and TCSC (Thyristor Controlled Series Compensator) to reach the performances of UPFC (Unified Power Flow Controller) in improving system stability. This combination guarantees both: economic investment and efficient functioning. The investigation of the proposed idea and the comparative studies are performed in the IEEE 14-Bus system under EUROSTAG environment.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 25,000 تومان
دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ترکیبی از ادوات FACTS برای بهره برداری ایمن و اقتصادی از سیستم های قدرت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.