دانلود پروپوزال رابطه بین اضطراب شناختی و جسمی با چارچوب های کمال گرایی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر رابطه بین اضطراب شناختی و جسمی با چارچوب های کمال گرایی (مطالعه موردی: ورزشکاران رشته های رزمی در شیراز)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Cognitive and Somatic Anxiety with Frameworks of Perfectionism (Case Study: Combat Athletes of the Shiraz)

رشته مرتبط

  روانشناسی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف این پروپوزال، بررسی و ارزیابی رابطه بین اضطراب شناختی و اضطراب جسمی و بدنی با کمال گرایی در ورزشکاران حرفه ای و رزمی کار شهر شیراز می باشد.

در دهه گذشته، رویکرد هدف گذاری در صنایع، آموزش و ورزش، توجه زیادی را به خود جلب کرده است. ایده نهفته در این رویکرد این است که هنگام تلاش برای برآورده سازی اهداف و طرح های گسترده، احتمالاً سطحی قوی از اضطراب را تجربه می کنیم بگونه ای که ممکن است انگیزه خود را از دست بدهیم و به یک فرد مضطرب تبدیل شویم. عقاید معمول و عقل سلیم به ما می گویند که باید یک رابطه مهم بین ورزش، انگیزه و اضطراب وجود داشته باشد. ورزش معمولاً رقابتی است که باعث اضطراب می شود و این اضطراب خود را به صورت افزایش انگیزه نشان می دهد. هنگامی که اضطراب تجربه می شود، عملکرد ورزشکار، بیشتر از حالت عادی نمی شود. علاوه بر آن، هنگامی که ورزشکار تحت فشار باشد، اشتباهات بیشتری خواهد داشت، همانگونه که در سطح ورزش حرفه ای (حداقل در تعدادی از ورزش ها) اشاره شده که تفاوت بسیار اندکی بین مهارت های شرکت کنندگان وجود دارد. بنابراین، آنچه که باعث می شود یک ورزشکار در یک رقابت پیروز شود یا شکست بخورد، توانایی اش در غلبه بر اضطراب و استرس است. نتایج یک مطالعه انجام شده توسط پژوهشگران نشان داد که هر دو نوع اضطراب (یعنی شناختی و جسمی)، قبل از شروع یک رویداد ورزشی افزایش می یابند و مهمتر اینکه تفکر اضطراب گونه به میزان بیشتری درست قبل از مسابقه دیده می شود. علاوه بر آن، این باور وجود دارد که با شروع مسابقه، اضطراب بدنی سریعاً کاهش می یابد درحالی که اضطراب شناختی به میزان پیشرفت فرد در طی مسابقه و رقابت، بستگی دارد. بنابراین، پژوهشگران بسیاری این فرض را بیان می کنند که اشتباه کردن در مسابقه، اضطراب شناختی بوجود می آورد اما اضطراب بدنی بوجود نمی آورد.

این پروپوزال نیز به بررسی دقیق تر و جامع تر این موضوع پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته روانشناسی آماده شده است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند، در نتیجه مطالعه این محصول می تواند به دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها، کمک شایان توجهی نماید. همچنین امید می رود که مطالعه این پروپوزال زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

ارتباط کمال گرایی با اضطراب شناختی و جسمی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال رابطه بین اضطراب شناختی و جسمی با چارچوب های کمال گرایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 11 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi