دانلود ترجمه مقاله رایانش ابری – تجزیه و تحلیل مسئله امنیت

عنوان فارسی :

رایانش ابری - تجزیه و تحلیل مسئله امنیت

عنوان انگلیسی :

Cloud Computing – Security issue analyses

کلمات کلیدی :

  محاسبات ابری؛ امنیت؛ مدل SPI؛ آسیب پذیری؛ تهدیدات؛ اقدامات متقابل

درسهای مرتبط : مهندسی کامپیوتر؛ محاسبات ابری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : IJFEAT
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
26,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 1.1. بررسی سیستماتیک مسائل امنیتی برای رایانش ابری 1.2. رسمی کردن سوال 1.3. گزیده ای از منابع 1.4. نقد و بررسی اجرا 2. نتایج و بحث 2.1. امنیت در مدل SPI 2.2. نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) در مسائل امنیتی 2.3. امنیت استفاده 2.4. چندمالکیتی 2.5. امنیت داده‌ها 2.6. دسترسی 2.7. مسائل امنیتی پلت فرم به عنوان یک سرویس (PaaS) 2.7.1. روابط شخص ثالث 2.7.2. توسعه چرخه عمر 3. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Cloud Computing is a flexible, cost-effective, and proven delivery platform for providing business or consumer IT services over the Internet. However, cloud Computing presents an added level of risk because essential services are often outsourced to a third party, which makes it harder to maintain data security and privacy, support data and service availability, and demonstrate compliance. Cloud Computing leverages many technologies (SOA, virtualization, Web 2.0); it also inherits their security issues, which we discuss here, identifying the main vulnerabilities in this kind of systems and the most important threats found in the literature related to Cloud Computing and its environment as well as to identify and relate vulnerabilities and threats with possible solutions.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رایانش ابری در واقع پلت فرمی انعطاف پذیر، مقرون به صرفه، و اثبات شده برای ارائه کسب و کار و یا مصرف کنندگان سرویس‌های فناوری اطلاعات بر روی اینترنت به شمار می رود. با این حال، رایانش ابری یک سطح اضافه شده از خطر را به همراه دارد چون اغلب خدمات ضروری به شخص ثالث ارائه می دهد، که حفظ امنیت داده ها و حریم خصوصی، پشتیبانی داده‌ها، و در دسترس بودن خدمات را سخت تر می کند. رایانش ابری بسیاری از فن آوری‌ها (SOA، مجازی سازی، وب 2.0) را اهرم قرار می دهد. او همچنین مسائل امنیتی آنها را به ارث برده است، که ما در اینجا بحث خواهیم کرد. مواردی چون شناسایی آسیب پذیری های اصلی در این نوع از سیستم ها و مهم ترین تهدیدات مربوط به رایانش ابری و محیط آن و همچنین شناسایی ارتباط آسیب پذیری ها و تهدیدات با راه حل های ممکن.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 26,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله رایانش ابری – تجزیه و تحلیل مسئله امنیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.