دانلود پروپوزال نقش رفتار شهروندی سازمانی و معنویت در رویکردهای حفظ کارکنان

عنوان فارسی

بررسی نقش رفتار شهروندی سازمانی و معنویت در رویکردهای حفظ کارکنان

عنوان انگلیسی

Investigating the Role of Organizational Citizenship Behavior and Spirituality in Employee Retention Approaches

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مسئله حفظ کارکنان و کاهش تمایل به ترک شغل آنها، اهمیت بالایی در زمینه بقای سازمانی دارد. معنویت محیط کار می تواند به عنوان یک راهکار بالقوه برای مکانیزم های جذب و حفظ کارکنان عمل کند.

ارزشمندترین دارایی در عصر دانش محور امروز، داشتن نیروی کار پایدار است که شامل کارکنان قابل و متعهد است. در عصر جذب نخبگان، از سازمان ها انتظار می رود که یک تجربه قوی برای کارکنانشان در کل حرفه های تخصصی خود برای نهادینه سازی یک نیروی کار سازمانی متعهد، ارائه دهند. برای رسیدن به این هدف، پیشنهاد شده است که سازمان ها باید شیوه هایی برای مشارکت بالای کارکنان داشته باشند که می تواند یک تجربه نیروی کار مثبت برای جذب و حفظ منابع انسانی، ایجاد نماید. یکی از چالش های مهم برای متخصص HR امروزی، شناسایی استراتژی های توسعه مناسب است که می توانند تعهد و حفظ کارکنان را الهام ببخشند. یکی از روش های بارز برای پرداختن به این موضوع، به شیوه خلق «تجربیات مثبت در محیط کار» است که این به نوبه خود از قابلیت سازمان برای دستیابی و حفظ مزیت رقابتی، حمایت می کند. در تعدادی از مطالعات تجربی، دریافتیم که نیت و قصد یک کارمند برای ماندن به عنوان عضو سازمان، ارتباط مثبتی با برداشت آن کارمند در مورد ارزش های سازمان دارد. در مطالعات قبلی نیز تایید شده است که سازمان هایی که کار تیمی را ترجیح می دهند و به نیازهای فردی کارکنانشان توجه می کنند، افزایش سطح تعهد و حفظ پرسنل را تجربه می کنند. کارکنان دانش محور امروزی، نسبت به کارکنان عصرهای قبل، تحصیل کرده تر و ماهرتر هستند و انتظار دارند که خصوصیات و مشخصه های شغلی شان، معنادار و راضی کننده باشد. ترجیح می دهند استاندارد زندگی بالاتری داشته باشند و می خواهند چشم اندازها و رشد بهتری در حرفه خود در مدت زمان کوتاه شاهد باشند. بنابراین، این به عنوان یک چالش بزرگ برای سازمان امروزی و دپارتمان های HR آن برای جذب و حفظ کارکنان براساس فراهم کردن تکالیف شغلی معنادار و فراهم کردن یک مسیر شغلی تعریف شده در کل مدت تصدی حرفه ای آنها، عمل می کند.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و به بررسی جامع تاثیر رفتار شهروندی سازمانی و معنویت روی جذب و حفظ کارکنان پرداخته است. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی در این محصول رعایت گردیده و هدف از ارائه آن نیز آشنایی دانشجویان با این ساختارها می باشد. همچنین امیدواریم تا این پژوهش، زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

رفتار شهروندی سازمانی و معنویت


نقد و بررسی‌ها

  1. قدیر

    خیلی خوب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + بیست =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi