دانلود ترجمه مقاله مشخصه های تحقیقات علمی برزیل روی انتشار نوآوری ها در مدیریت کسب و کار

عنوان فارسی :

مشخصه های تحقیقات علمی برزیل روی انتشار نوآوری ها در مدیریت کسب و کار

عنوان انگلیسی :

Characteristics of Brazilian scientific research on diffusion of innovations in business administration

کلمات کلیدی :

  نوآوری بین المللی؛ انتشار نوآوری؛ تولید علم در برزیل

درسهای مرتبط : مدیریت کسب و کار MBA
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 54
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مقالات 3. روش تحقیق 4. نتایج و بررسی ها 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The aim of this paper is to analyze the characteristics of Brazilian scientific research in diffusion of innovations in administration. A bibliometric research was conducted with network analysis in scientific papers about diffusion of innovations in Spell database. The papers were analyzed from descriptive, bibliographic, methodologic, results and citation characteristics. The authors concluded that Brazilian publications are coherent with the international research considering the adoption of diffusion of innovations frameworks. Still, it has a trait of considering government support in diffusion frameworks, an absent parameter in the original frameworks; therefore, representing a development potential for diffusion of innovations researchers in Brazil.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هدف این مقاله آنالیز مشخصه های تحقیقات علمی برزیل در انتشار نوآوری در مدیریت می باشد. یک تحقیق کتابشناختی نیز با آنالیز شبکه ای در مقالات علمی مربوط به انتشار نوآوری در دیتابیس اسپل انجام شده است. این مقاله به روش کتابشاختی، توصیفی، روش شناختی و بر مبنای مشخصه های استنباطی مورد آنالیز قرار گرفته است. نویسندگان نتیجه گرفته اند که انتشارات برزیلی با تحقیقات بین المللی و با توجه به اتخاذ انتشار چارچوب های نوآوری همخوانی دارند. با این حال، مشخصه های مربوط به پشتیبانی های دولتی، و پارامترهایی در چارچوب اصلی مورد آنالیز قرار نگرفته اند؛ بنابراین، این موضوع نشان دهنده توسعه پتانسیل هایی برای انتشار تحقیقات نوآوری در برزیل می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مشخصه های تحقیقات علمی برزیل روی انتشار نوآوری ها در مدیریت کسب و کار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − شانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.