دانلود پروپوزال مروری بر چالش های پیاده سازی حسابداری منابع انسانی در سازمان ها

عنوان فارسی

مروری بر چالش های پیاده سازی حسابداری منابع انسانی در سازمان ها (مطالعه موردی: گروه صنعتی انرژی سبز)

عنوان انگلیسی

A Review of the Challenges of Implementing Human Resources Accounting in Organizations (Case Study: Green Energy Industry Group)

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

حسابداری، یک حقیقت علمی، یک زاده اختراع انسانی است که بوسیله انسان ها طراحی شده تا اهداف انسانی برآورده شوند. تعداد این اهداف زیاد می باشند و شامل برنامه ریزی، کنترل، سرمایه گذاری، بکارگیری تصمیمات، ترغیب، استدلال منطقی، هماهنگ سازی و تبلیغات هستند. ضوابط طراحی و پیاده سازی سیستم حسابداری برای اهداف ذکر شده در بالا اغلب با توجه و تاکید بر روش های ثبت و گزارش، ارتباط دارند. این عصر بخاطر عمر فنآوری، که از آن رابطه بین منابع انسانی و بازده انسانی پیچیده می شود، مشهور است و به آن «سازمان های مبتنی بر دانش» گفته می شود. این بدان معناست که بازده نباید فقط در ابزارها و وسایل و مواد، جستجو شود، بلکه بازده بیش از پیش به عنوان پیامدی از آگاهی، مهارت و توسعه شایستگی مغز در نظر گرفته می شود و یک انسان ظرفیت نامحدودی برای رشد و توسعه دارد که به آن ارزش کافی برای اندازه گیری و گزارش دهی در مورد آن تاکنون، داده نشده منابع انسانی ماهر و شایسته، برای یک سازمان بسیار مهم می باشند، و اینها دارایی های فیزیکی و سرمایه های شرکت هستند و مدیران سازمان ها پول هنگفتی صرف آموزش دادن کارگران و کارکنان می کنند تا بازده سازمان خود را افزایش دهند. علیرغم اینکه اکثر آنها اطلاعات گسترده ای مرتبط با منابع مالی و موادی خود دارند، اما اطلاعات جامعی در مورد منابع انسانی، ارزش اقتصادی، آموزش، شایستگی و بازده ندارند. عدم داشتن اطلاعات، در مورد اینکه این دارایی های نادر چقدر ارزشمند هستند یا در مورد اینکه چه میزان مخارج برای آموزش و تدریس لازم است و اشخاص شایسته، در خود ارزش افزایش دهنده دارایی دارند و چه میزان هزینه از دست رفته است، به عنوان نقاط ضعیف سیستم های حسابداری فعلی در نظر گرفته می شوند.

این پروپوزال نیز به بررسی موانع و چالش های اجرای سیستم های حسابداری منابع انسانی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. چارچوب های پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای تحقیق و جنبه های نوآورانه در این محصول رعایت شده اند. مطالعه این محصول می تواند الهام بخش موضوعات تحقیقاتی جدید برای پژوهشگران و نیز ابزار مناسبی برای یادگیری ساختارهای پروپوزال نویسی برای دانشجویان باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار گرفته است:

سیستم حسابداري منابع انساني


نقد و بررسی‌ها

  1. حسین

    عالی هست

  2. حسین

    خیلی عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi