دانلود پروپوزال ارزیابی و شناسایی چالش های تجاری سازی محصولات دارای تکنولوژی بالا

عنوان فارسی

ارزیابی و شناسایی چالش های تجاری سازی محصولات دارای تکنولوژی بالا (مطالعه موردی: صنعت نانومواد)

عنوان انگلیسی

Evaluation and Identifying the Challenges in Commercializing of High-Tech Products (Case Study: Nanomaterials Industry)

رشته مرتبط

  مدیریت تکنولوژی؛ مدیریت بازرگانی؛ مدیریت کسب و کار

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه، یکی از محرک های اصلی رشد اقتصادی، دانش است و این موضوع شامل سرمایه گذاری های زیاد در بخش آموزش، تحقیق و توسعه (R&D) و رابطه بین دولت، دانشگاه و صنعت می باشد. به منظور تحقق بخشیدن به مزایای دانش و دریافت بازده از این سرمایه گذاری ها، نوآوری ها و اختراعات باید تجاری سازی شده و به فروش برسند. در واقع، تجاری سازی، نقش مهمی در رشد و توسعه اقتصادی داشته و فناوری را در دسترس کاربران نهایی قرار می دهد. در واقع تجاری سازی فرآیند مبادله دانش و پول می باشد، با این حال آن را می توان به روش های مختلفی درک کرد، از جمله:

  • یک سری فعالیت ها برای تبدیل یک اختراع به یک سرویس یا کالای تجاری
  • فرآیند اتخاذ R&D یک سازمان توسط یک صنعت
  • شناسایی یک فرصت تجاری برای یک اختراع خاص مهندسی یا علمی و مراحل بعدی برای طراحی، توسعه، و ساخت آن اختراع برای استفاده عموم
  • پذیرش یک تکنولوژی یا سرویس جدید توسط مشتریان
  • هرگونه طرح یا برنامه ای که اعضای یک تیم نوآوری تکنولوژیکی را قادر سازد تا مزایای اقتصادی تلاش های خود را دریافت کنند، از جمله صدور مجوز برای اختراع، کمک های تحقیقاتی و سرمایه گذاری های تحقیق و توسعه

از این رو، ما در این پژوهش روی شناسایی فرآیندهای تجاری سازی محصولات تکنولوژی بالا تمرکز کرده ایم. تجاری سازی، فرآیند ساده ای نیست و چالش های زیادی پیش روی آن قرار دارد که باید حل شوند.

این پروپوزال نیز به بررسی این چالش ها پرداخته و با رعایت کلیه چارچوب های استاندارد پروپوزال نویسی، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند راهگشای ایده های مطالعاتی جدیدی برای محققین و دانشجویان علاقه مند به این حوزه تحقیقاتی باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با ساختارهای یک پروپوزال پیدا کرده و در پروپوزال دانشگاهی خود مورد استفاده قرار دهید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

تجاری سازی


نقد و بررسی‌ها

  1. وحیدآقاگل زاده افروزی

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi