دانلود پروپوزال ارتباط دارایی های نقدی با ارزش سازمان، کارایی عملیاتی و بازده سهام

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط دارایی های نقدی با ارزش سازمان، نسبت کارایی عملیاتی و بازده سهام

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Cash Assets and the Organization Value, Operating Performance Ratios and Stock Returns

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله (تشریح مساله و بیان جنبه های مجهول و مبهم) 2. اهمیت و ضرورت تحقیق (ارائه خلاءهای تحقیقاتی و دلالت های نظری و عملی پژوهش) 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

نسبت های کارایی عملیاتی، ابزاری هستند که کارکرد عملیات های اصلی معین یک سازمان یا کسب و کار را اندازه گیری می کنند. بخصوص اینکه، این نسبت ها اطلاعاتی در مورد میزان بازده و کارایی یک سازمان در استفاده از منابعش برای تولید و فروش نقد را فراهم می کند. شرکتی که نسبت های کارایی قوی داشته باشند، قادر به بهره گیری از یک مجموعه منابع حداقلی برای تولید سطوح زیاد فروش و همچنین گردش نقدی درونسوی قابل توجه است. در این پژوهش نیز معیارهایی ارائه شده که قطعاً درک کلی از اینکه این معیارها چه هستند، چگونه تعیین می شوند و چه اطلاعات یا بینشی را می توانند برای افراد درون یک شرکت یا علاقمند در سرمایه گذاری فراهم کند، حاصل می کند.

سه نسبت کارایی عملیاتی عمده وجود دارد که آنها را مورد ملاحظه قرار می دهیم. اینها شامل موارد زیر می باشند:

  1. گردش مالی دارایی ثابت
  2. فروش/درآمد به ازای هر کارمند
  3. چرخه عملیاتی

هرکدام از این نسبت ها، ورودی های مختلفی برای اندازه گیری نسبت های مختلف بخش هایی از عملکرد کلی یک سازمان را فراهم می کنند.

این پروپوزال نیز به بررسی این مفاهیم پرداخته و برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری، ابزارهای پژوهشی و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. ارائه پروپوزالی مناسب و استاندارد، یکی از بخش های اصلی دوره کارشناسی ارشد محسوب می شود و در نتیجه مطالعه این محصول می تواند دانشجو را با این ساختارهای استاندارد آشنا کرده و نیز ایده های جدیدی را در ذهن وی برای نوشتن موضوعی مناسب ایجاد نماید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

نسبت کارایی عملیاتی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط دارایی های نقدی با ارزش سازمان، کارایی عملیاتی و بازده سهام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi