دانلود پروپوزال ارتباط شاخص حساسیت سرمایه گذاری جریان نقدی و میزان هزینه سرمایه

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط شاخص حساسیت سرمایه گذاری جریان نقدی و میزان هزینه سرمایه در شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between the Cash Flow Sensitivity of Investment Index and the Cost of Capital in Tehran Stock Exchange companies

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

حساسیت سرمایه گذاری های جریان نقدی (Cash Flow Sensitivity of Investment)، به سرمایه گذاری کم هنگام کم بودن جریان نقدی و هم سرمایه گذاری زیاد هنگام زیاد بودن جریان نقدی ارتباط دارد. قابلیت دسترسی به سرمایه بیرونی، همبستگی مثبتی با جریان های نقدی دارد و در نتیجه حساسیت سرمایه گذاری های جریان نقدی را افزایش می دهد. مدیران بطور فعالانه با تغییرات نقدیندگی یا نقدشوندگی داخلی و بیرونی با تجمیع سرمایه در گردش، هنگام زیاد بودن نقدینگی و تخلیه کردن آن هنگام کم بودن نقدینگی، مقابله می کنند. این نتایج بیان می کند که شرکت های دارای حساسیت سرمایه گذاری های جریان نقدی، با محدودیت های مالی مواجه می شوند، که اینها در سالهای جریان نقدی کم، الزام آور و محدود کننده می باشند. شاخص های سنتی محدودیت های مالی، مانند اندازه و پرداخت سود سهام، به نحو موفقی شرکت هایی که با قیدها و محدودیت های بالقوه مواجه می شوند را متمایز می کنند، اما در متمایز سازی بین دوره های زمانی محدودیت های شدید (محکم) و ضعیف (سست) موفقیت کمتری دارند.

حساسیت مخارج سرمایه ای به جریان های نقدی داخلی، یک پدیده بسیار مطالعه شده در ادبیات اقتصاد مالی است. در یک مطالعه بدوی، محققین نشان دادند که بعد از ثابت نگه داشتن فرصت های رشد، سرمایه گذاری شرکتی به جریان نقدی حساس است و این امر برای شرکت های دارای پرداخت سود سهام کم، بیشتر صدق می کنند. نویسندگان نتیجه گرفتند که تاثیر مثبت قوی وجود داخلی بر سرمایه گذاری ناشی از محدودیت های نقدشوندگی پیش روی شرکت ها با تفاوت های معنادار بین هزینه های سرمایه بیرونی و داخلی می باشد.

این پروپوزال نیز به بررسی این موضوع پرداخته و با در نظر داشتن تمام چارچوب های پروپوزال نویسی برای پایان نامه ای در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند الهام بخش ایده های بسیاری در ذهن مخاطبین باشد. همچنین شما دانشجوی گرامی نیز با مطالعه آن می توانید علاوه بر درک بیشتر مفاهیم ارائه شده در آن، با ساختارهای پروپوزال نویسی نیز آشنا شده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نمایید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

حساسیت سرمایه گذاری های جریان نقدی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط شاخص حساسیت سرمایه گذاری جریان نقدی و میزان هزینه سرمایه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi