دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری

عنوان فارسی

ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری با ارزش شرکت

عنوان انگلیسی

Assessment of the relationship between cash flow and current and non-current accruals with firm value

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

صورت های گردش نقدی، سابقه ای طولانی به عنوان افشاهای صورت مالی اجباری داشته اند و جایگزین صورت های گردش نقدی وجوه شده اند. فایده چنین افشاهایی با توجه به یکی از اهداف اصلی صورت های مالی- فراهم کردن اطلاعات مناسب برای ارزیابی جریان های نقدی آتی و عدم قطعیت آنها و ارزش بازاری شرکت ها- هنوز موضوع بحث و جدل است. بسیاری از بخش ها، افشای یک صورت جریان نقدی را به عنوان یک مولفه جداگانه از صورت های مالی، ملزم کرده اند. صورت های جریان وجوه که اساساً درآمدها را به یک جریان وجوه از عملیات ها تفکیک می کنند، (تولید سرمایه در گردش) و اقلام تعهدی غیرجاری (برای مثال، استهلاک) را اندازه گیری می کنند. یک صورت جریان نقدی، از سوی دیگر، درآمدها را به یک معیار جریان نقدی عملیاتی (تولید نقد و معادل های نقد از عملیات ها) و اقلام تعهدی کلی (اقلام تعهدی جاری، مانند تغییرات موجودی، حساب های دریافتنی و پرداختنی و اقلام تعهدی غیرجاری) تفکیک می کند. در نتیجه، صورت جریان نقدی بیان کننده تفکیک اندازه گیری جریان وجود به معیار جریان نقدی و اقلام تعهدی جاری می باشد.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، روش های گردآوری و تحلیل داده ها و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. با توجه به اهمیت مبحث پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد، این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان بوده و دانشجو می تواند با مطالعه آن، ایده های جدیدی در این زمینه را نیز به دست آورده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

اقلام تعهدی جاری و غیرجاری

ترجمه مقاله بیس این پروپوزال نیز آماده شده و جهت دریافت آن می توانید وارد لینک زیر شوید:

دانلود ترجمه مقاله صورت های جریان نقدی و ارزش شرکت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + ده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi