دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری با ارزش شرکت

عنوان انگلیسی :

Assessment of the relationship between cash flow and current and non-current accruals with firm value

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

صورت های گردش نقدی، سابقه ای طولانی به عنوان افشاهای صورت مالی اجباری داشته اند و جایگزین صورت های گردش نقدی وجوه شده اند. فایده چنین افشاهایی با توجه به یکی از اهداف اصلی صورت های مالی- فراهم کردن اطلاعات مناسب برای ارزیابی جریان های نقدی آتی و عدم قطعیت آنها و ارزش بازاری شرکت ها- هنوز موضوع بحث و جدل است. بسیاری از بخش ها، افشای یک صورت جریان نقدی را به عنوان یک مولفه جداگانه از صورت های مالی، ملزم کرده اند. صورت های جریان وجوه که اساساً درآمدها را به یک جریان وجوه از عملیات ها تفکیک می کنند، (تولید سرمایه در گردش) و اقلام تعهدی غیرجاری (برای مثال، استهلاک) را اندازه گیری می کنند. یک صورت جریان نقدی، از سوی دیگر، درآمدها را به یک معیار جریان نقدی عملیاتی (تولید نقد و معادل های نقد از عملیات ها) و اقلام تعهدی کلی (اقلام تعهدی جاری، مانند تغییرات موجودی، حساب های دریافتنی و پرداختنی و اقلام تعهدی غیرجاری) تفکیک می کند. در نتیجه، صورت جریان نقدی بیان کننده تفکیک اندازه گیری جریان وجود به معیار جریان نقدی و اقلام تعهدی جاری می باشد.

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی از جمله مدل مفهومی، روش های گردآوری و تحلیل داده ها و جنبه های نوآورانه در آن رعایت شده اند. با توجه به اهمیت مبحث پروپوزال نویسی در مقطع کارشناسی ارشد، این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای یادگیری این ساختارها برای دانشجویان بوده و دانشجو می تواند با مطالعه آن، ایده های جدیدی در این زمینه را نیز به دست آورده و پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

اقلام تعهدی جاری و غیرجاری

 

ترجمه این مقاله نیز انجام شده و جهت دسترسی به آن می توانید وارد این لینک شوید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارزیابی ارتباط بین گردش نقدی و اقلام تعهدی جاری و غیرجاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + هجده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.