دانلود پروپوزال ارتباط میان ساختار سرمایه و بازده غیر عادی با تمرکز بر نوع فعالیت صنعتی

عنوان فارسی :

ارزیابی ارتباط میان ساختار سرمایه و بازده غیر عادی با تمرکز بر نوع فعالیت صنعتی (مطالعه موردی: بازار بورس تهران)

عنوان انگلیسی :

An Evaluation of the Relationship between Capital Structure and Abnormal Returns, Focusing on the Type of Industrial Activity (Case Study: Tehran Stock Exchange)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال، رابطه بین ساختار سرمایه و بازده غیرعادی دارایی های ویژه را بررسی می کند. صنعت یک شرکت هنگام ارزیابی این رابطه اهمیت پیدا می کند. بازده های غیرعادی در درگیر شدن شرکت کاهش می یابد، با این حال بازده های غیرعادی هنگامی که مشارکت میانگین شرکتی در یک کلاس ریسک افزایش یابد، نیز بیشتر می گردد. تفکیک سطح میانگین تامین مالی بیرونی در یک صنعت از سطح میانگین در یک شرکت خاص، مهم است. این مطالعه بر مشخصات صنعت تاکید می کند. شرکت های فعال در صنعت های بدون نظارت و رقابتی با نسبت تمرکز کم، این رفتار را بروز می دهند. برعکس، در کلاس ریسک خدمات عمومی (utilities)، بازده های غیرعادی در درگیر شدن شرکت افزایش می یابد که این مشابه با یافته های پژوهشگران است که نسبت به بخش خدمات عمومی، منحصربفرد بود. امور مالی نظری، بدهی را به عنوان یکی از منابع اصلی ریسک مالی در نظر می گیرد.

این پروپوزال نیز به بررسی مفاهیم ساختار سرمایه و بازده غیرعادی پرداخته و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. در قسمت بیان مساله، تشریح کاملی از مساله و معرفی آن به اضافه بیان جنبه های مجهول و مبهم و نیز متغیرهای مربوطه و منظور کلی از تحقیق ارائه شده است. بخش اهمیت و ضرورت انجام تحقیق نیز شامل اختلاف نظرات و شکاف های تحقیقاتی موجود و نیز دلالت های نظری و عملی پژوهش می باشد. متغیرهای تحقیق در قالب یک مدل مفهومی مورد بررسی قرار گرفته و ابزارهای تحقیقاتی مورد نیاز برای جمع آوری داده ها از جامعه آماری و تحلیل آنها ارائه شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با ساختار کلی یک پروپوزال باشد. همچنین با توجه به جامع بودن پژوهش، می توان ایده های جدید زیادی را از آن استخراج کرد.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) انجام شده و قابل ویرایش می باشد، و همچنین فایل مقاله بیس مرتبط با آن قرار داده شده است:

ساختار سرمایه و بازده غیرعادی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط میان ساختار سرمایه و بازده غیر عادی با تمرکز بر نوع فعالیت صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 6 =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.