دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد و تنوع شرکتی با عملیات مالی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط چارچوب های ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد و تنوع شرکتی با عملیات مالی شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Capital Structure Frameworks and Free Cash Flow and Corporate Diversification with Financial Performance of Tehran Stock Exchange Companies

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

ضوابط عملکرد مالی، بخش هایی از ضوابط عملکرد یک شرکت می باشند که اینها برای اندازه گیری عملکرد مالی استفاده می شوند. گروه های ذینفعان مانند دولت، مشتریان و عموم مردم باید وارد صحنه شوند و با بهره گیری از مکانیزم های مختلف، اهداف خود را بر این شرکت ها تحمیل کنند. ادعاهای مرتبط دیگر که شرکت های غیرانتفاعی، با ملاحظه تلاشی که صرف بدست آوردن سود می کنند، به عنوان بهترین ابزار برای افزایش بهره وری اقتصادی و بازده محسوب می شوند، و اینکه، برای آنها لازم نیست تا هر هدف دیگری بجز اهداف صاحبان سرمایه (افزایش ارزش شرکت) مدنظر قرار گیرد. این نشان دهنده اهمیت عملکرد شرکت ها می باشد و برای بدست آوردن حداکثر نتیجه و پیامد از این نظر، عوامل موثر بر عملکرد شرکت باید به دقت مورد مطالعه قرار گیرند. برای نیل به این هدف، هدف مطالعه حاضر، بررسی رابطه بین ساختار سرمایه، جریان نقدی آزاد و عملکرد شرکت ها می باشد.

ساختار سرمایه به معنای ترکیب منابع مالی مختلف در یک شرکت است. در مطالعه ساختار سرمایه شرکت ها، تلاش می شود تا ترکیب منابع مالی مختلف استفاده شده توسط آنها در تامین مالی فعالیت ها و سرمایه گذاری های لازم، توضیح داده شود. می توان گفت که هدف مشخص کردن ساختار سرمایه یک شرکت، مشخص کردن ترکیب منابع مالی یک شرکت برای بیشینه سازی ثروت سهامدارانش است. علت آن است که هزینه های سرمایه ای یک شرکت تابعی از ساختار سرمایه ای اش، انتخاب ساختار سرمایه ای مطلوبش، کاهش هزینه های سرمایه یک شرکت و افزایش ارزش بازاری آن می باشد.

در این پروپوزال نیز به بررسی ارتباط ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد (Free Cash Flow) پرداخته شده و این پژوهش برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. مطمئنا مطالعه این پروپوزال می تواند ایده های جدید و مشابهی را در ذهن مخاطبین تداعی نماید. همچنین دانشجویان نیز می توانند با مطالعه این محصول، با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال آشنا شده و در نگارش پروپوزال دانشگاهی خود به کار گیرند.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و نیز فایل مقاله بیس، قرار داده شده است:

ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط چارچوب های ساختار سرمایه و وجه نقد آزاد و تنوع شرکتی با عملیات مالی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi