دانلود پروپوزال مطالعه ای بر رابطه میان استراتژی های تجاری و کیفیت سود

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر رابطه میان استراتژی های تجاری و کیفیت سود (مطالعه موردی: شرکت های بورس تهران)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship Between Business Strategies and Earnings Quality (Case Study: Tehran Stock Exchange Companies)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در دو دهه گذشته، یک رشته پژوهشی در حال پیشرفت پدیدار شده که معیارها، تعیین کننده ها و پیامدهای کیفیت سود را بررسی می کند. اما، پژوهشگران اذعان می کنند که چیز زیادی از نحوه تاثیر گذاری عملکرد اساسی شرکت بر کیفیت سود، نمی دانیم. بخصوص اینکه، مطالعاتی که کیفیت سود را از سودهای گزارش شده سنجش می کنند، اغلب نمی توانند بین تاثیر سودهای اساسی بر کیفیت سود و تاثیر سیستم سنجش، تمایز قائل شوند. بنابراین، هرگونه مطالعه کیفیت سود بدون ملاحظه فرآیند سودهای پایه، در بهترین حالت، ناکامل یا گمراه کننده است. در این پژوهش، نقش استراتژی تجاری در تعیین کیفیت درآمد را مورد بررسی قرار می دهیم. استدلال می کنیم که استراتژی تجاری بکار گرفته شده توسط یک شرکت بر عملکرد اساسی آن تاثیر می گذارد که این به نوبه خود بر کیفیت سود گزارش شده تاثیر می گذارد. تا آنجایی که تصمیم گیری های سرمایه گذاری و انتخاب های حسابداری به صورت مشترک انجام می شوند، کیفیت سود بطور بالقوه تابعی از استراتژی تجاری می شود زیرا تصمیم های سرمایه گذاری و اجرایی، از استراتژی تجاری حاصل می شوند. با استفاده از توپولوژی استراتژی مایلز و اسناو (1978) و یک نماینده (پراکسی) استراتژی هدف براساس پژوهش اسناو و هربینیاک (1980)، بیان می کنیم که شرکت های دارای استراتژی دفاعی، سطوح بالاتری از مدیریت سود از خود نشان می دهند و شرکت های دارای استراتژی کاوش کننده، سطوح بالاتری از محافظه کاری حسابداری از خود بروز می دهند. همچنین نقش محیط های اقتصادی گسترده تر بر رابطه بین استراتژی تجاری و کیفیت سود را بررسی می کنیم. رفتارهای گزارشگری مالی شرکت های دارای استراتژی کاوش کننده و همچنین شرکت های دارای استراتژی دفاعی در طی دوره های رشد اقتصادی زیاد، معکوس می شوند. می فهمیم که در طی دوره های رشد اقتصادی زیاد، شرکت های کاوشگر محافظه کاری حسابداری کمتری بروز می دهند درحالی که شرکت های دفاعی، مدیریت سود کمتری را نشان می دهند.

یکی از چالش های دانشجویان در دوره کارشناسی ارشد، نگارش یک پروپوزال استاندارد می باشد، در همین راستا، برآن شدیم تا پروپوزال های مختلفی را با هزینه اندک در اختیار دانشجویان قرار دهیم تا با مطالعه آنها بتوانند موضوعات و ایده های تحقیقاتی جدیدی را برای اهداف مطالعاتی خود انتخاب کرده و به موازات آن، با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا گردند. این پروپوزال نیز برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده و تمامی چارچوب های پروپوزال نویسی در آن رعایت شده اند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

استراتژی تجاری و کیفیت سود


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر رابطه میان استراتژی های تجاری و کیفیت سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.