دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط مدل های تجاری با بهبود عملکرد شرکت

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط مدل های تجاری با بهبود عملکرد شرکت (مطالعه موردی: شرکت ها در شهرک های صنعتی گیلان)

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Business Models and Firm Performance Improvement (Case Study: Companies in Guilan Industrial Estates)

رشته مرتبط

  مدیریت کسب و کار

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

اخیرا اهمیت مدل های تجاری، موضوع جذابی برای پژوهش های آکادمیک شده است و مفهوم آن از زمانی که انسان ها در راستای امور تجاری با یکدیگر تعامل برقرار می کرده اند، شکل گرفته است. استفاده از اصلاح مدل کسب و کار یا مدل تجاری در طول بیست سال گذشته در مقالات مدیریت مدرن افزایش یافته است. هسته و مفهوم اصلی یک مدل تجاری این است که به عنوان مکانیزمی عمل می کند که طبق آن، یک طرف، شکلی از ارزش را برای طرف دیگر ایجاد کرده و ارزش دیگری را از این معامله برای خود اتخاذ می کند. این مولفه از خلق ارزش در مدل های تجاری، در بسیاری از مقالات در حوزه کسب و کار منعکس شده اند. اگرچه این مفهوم بسیار ساده و شهودی به نظر می رسد، ولی در طول زمان به دلیل افزایش پیچیدگی محیط هایی که شرکت ها در آن مشارکت و رقابت دارند، رشد کرده است. این مدل ها به دلیل ظهور پدیده های جدیدی چون اینترنت و به وجود آمدن مفهوم مدل های تجارت الکترونیک، اهمیت بیشتری یافته اند. مطمئنا به کارگیری مدل های کسب و کار موجب بهبود بهره وری، بازدهی و عملکرد یک شرکت خواهد شد که این پروپوزال نیز به بررسی عوامل موثر بر آنها و نیز نحوه به کارگیری این مدل ها پرداخته و در این راستا یک مطالعه موردی نیز در شرکت های فعال در شهرک های صنعتی انجام گرفته است.

ساختارهای کلی یک پروپوزال از جمله مدل مفهومی، جامعه آماری و ابزارهای پژوهشی در این محصول رعایت شده اند. همچنین ضرورت انجام این تحقیق و جنبه تازه بودن و نوآورانه بودن آن ارائه شده است. این اثر برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. دانشجویان گرایش کسب و کار و مدیریت بازرگانی با مطالعه این محصول می توانند آشنایی بیشتری با مفاهیم آن یافته و نیز با چارچوب های استاندارد پروپوزال نویسی نیز آشنا گردند. همچنین مطالعه این محصول می تواند زمینه ساز ایده ها و موضوعات مطالعاتی جدیدی برای پژوهشگران علاقه مند به این حوزه کسب و کار باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

مدل تجاری و عملکرد شرکت


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر ارتباط مدل های تجاری با بهبود عملکرد شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 10 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi