دانلود پروپوزال نقش هوش تجاری در افزایش عملکرد سازمان از طریق مدل کارت امتیازی متوازن

عنوان فارسی

ارزیابی نقش سیستم هوش تجاری در افزایش عملکرد سازمان از طریق مدل کارت امتیازی متوازن (مطالعه موردی: شرکت های کوچک و متوسط در شهر قم)

عنوان انگلیسی

Assessing the Role of Business Intelligence System on Increasing Organizational Performance through Balanced Scorecard Model (Case Study: Small and Medium Enterprises in Qom)

رشته مرتبط

  مدیریت کسب و کار

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

«چگونه می توانیم با بکار گیری مناسب ترین ابزارهای BI در فرآیند سنجش عملکرد، به بهترین نحو عملکرد استراتژیک را با تعریف بهترین شاخص های عملکردی اندازه گیری کنیم و استراتژی ها را به عمل تبدیل کنیم؟». به طور مختصر، این پرسش اصلی است که در این پروپوزال مورد بررسی قرار می گیرد. همه سازمان های پیشرو، به دنبال روش های نوین و جدید افزایش درآمد، بهبود عملکرد و ایجاد روابط بهتر با مشتریان خود هستند. چنین نتایجی از طریق استفاده از «هوش تجاری» (BI)، حاصل می شوند، زیرا از تصمیم گیری در هر سطح پشتیبانی می کنند، همه اعضای پرسنل را قادر می سازند تا بطور موثر در هر شرایط معینی، عمل کنند. ابزارهای BI، تعریف استراتژی های مناسب و همچنین مرتبط کردن آنها به چارچوب های سنجش عملکرد صحیح را تسهیل می کنند. در سنجش عملکرد، استفاده از ابزارهای BI جهت استخراج، تلفیق و گزارش دادن معیارهای سنجش عملکرد سازمان، بسیار مهم شده اند. بنابراین، تصمیم گیرندگان را قادر به انجام اقدامات اصلاحی، بکار گیری ابتکار عمل های مدیریتی جدید و استراتژی های جدید می سازد. رویکردهای کلیدی BI، مدیریت عملکرد و کنترل عملکرد می باشد و این پروپوزال عمدتاً بر کارت امتیازی متوازن (BSC) به عنوان یک ابزار مدیریت و سنجش عملکرد، که داده ها را به نحو موثر با همراستای سازی BI با مدل BSC کاربردی نمایش می دهد، تاکید می کند. نه تنها ارزیابی عملکرد، تصویری شفاف از پیشرفت سازمان در رسیدن به اهدافش فراهم می کند، بلکه، یک فرهنگ یادگیری متفاوت در کل پرسنل در تصمیم گیری حاصل می کند و به محقق ساختن فرصت های بهبود برای سازمان، کمک می کند و در نهایت پیشرفت سازمان را تسریع می بخشد و موفقیت ها را هدف گیری می کند. چارچوب سنجش عملکرد، در چند مرحله روش شناختی کار می کند؛ معیارها را تعریف می کند، داده ها را گردآوری و تحلیل می کند، سپس آنها را مرتب سازی می کند تا اقدامات بهبود سازی و اصلاحی انجام دهند. این پروپوزال بر ارائه نتایج با ابزارهای BI تاکید می کند، بنابراین، از چارچوب BSC برای تاکید بر همه جنبه ها غیر از فقط جنبه مالی تاکید می کند تا به تعادل در ارزیابی عملکرد دست یابد.

این پروپوزال با مبنا قرار دادن بحث فوق به بررسی نقش هوش تجاری در بهبود عملکرد سازمان با استفاده از مدل کارت امتیازی متوازن پرداخته و برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. ساختارهای استاندارد پزوپوزال نویسی در این محصول رعایت شده اند، در نتیجه مطالعه این محصول می تواند بهترین ابزار برای آشنایی با این ساختارها بوده و نیز زمینه ساز ایده های پژوهشی جدیدی برای تحقیقات آتی گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

هوش تجاری و عملکرد سازمان


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش هوش تجاری در افزایش عملکرد سازمان از طریق مدل کارت امتیازی متوازن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − دوازده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi