دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر فرسودگی شغلی بر تعهد سازمانی کارکنان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر فرسودگی شغلی بر تعهد سازمانی کارکنان (مطالعه موردی: معلمان در شهر رشت)

عنوان انگلیسی

A Study on the Impact of Job Burnout on Employee Organizational Commitment (Case Study: Teachers in Rasht)

رشته مرتبط

  مدیریت رفتار سازمانی؛ مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

در عصر پویا و پرآشوب امروزه، پارادیم ها و الگوهای مدیریتی سازمان ها، بیشتر انسان محور شده اند. سازمان ها نیازمند کارکنانی هستند تا از خلاقیت ها، ایده ها و نظرات آنها در موضوعات و مسائل مختلف در راستای بهبود کیفیت تولید و ارائه خدمات استفاده نمایند. در سال های اخیر، رقابت و تغییرات در تکنولوژی، منجر به ایجاد محیط های رقابتی شدیدتری شده است. در همین راستا سازمان ها در تلاشند تا کارکنانی واجدشرایط تر و ماهرتر را به کار گمارند. در همین راستا، مفهوم تعهد سازمانی به وجود آمده است. در جو رقابتی امروزه، این موضوع، واقعیتی غیرقابل انکار است که سازمان ها نیازمند کارکنانی با تعهد بالا و سطح فرسودگی شغلی پایین تری نسبت به قبل هستند. از آنجایی که کارکنانی با سطح تعهد سازمانی بالا و فرسودگی شغلی کم، رسیدن سازمان ها با اهداف شان را تسهیل می کنند، از این رو، کیفیت بالای ارائه خدمات و نیز رضایت مشتریان، به مهمترین فاکتورها در مطالعات اخیر رفتار سازمانی تبدیل شده اند. به منظور تضمین افزایش تعهد سازمانی پرسنل، ضروری است تا مدیران سازمان ها توجه بیشتری به برخی عوامل مستقیم و غیر مستقیم داشته باشند تا سطح فرسودگی شغلی کارکنان کاهش یابد، عوامل مستقیم در این زمینه مواردی چون پاسخگویی به انتظارات اقتصادی و مالی کارکنان بوده و عوامل غیر مستقیم عبارتند از بهبود شرایط محیط کار، افزایش رضایت شغلی کارکنان و رسیدگی به نیازهای شخصی آنها.

در همین راستا، هدف این پروپوزال نیز بررسی ارتباط بین عوامل موثر بر فرسودگی شغلی و افزایش تعهد سازمانی کارکنان می باشد. این پروپوزال با رعایت تمامی ساختارهای یک پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده است. با توجه به جامعیت موضوع این پروپوزال، دانشجویان رشته مدیریت رفتار سازمانی با مطالعه این محصول می توانند ایده های جدیدتری را برای نگارش پروپوزال دانشگاهی خود پیدا کنند، همچنین با مطالعه آن می توانند آشنایی بیشتری با ساختارها یافته و در نگارش پروپوزال خود به کار گیرند.

در ادامه نیز می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

فرسودگی شغلی و تعهد سازمانی


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر تاثیر فرسودگی شغلی بر تعهد سازمانی کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi