دانلود پروپوزال تاثیر فرسودگی کاری و شاخص های سلامت روان بر عملکرد حسابرسان

عنوان فارسی

مطالعه ای بر تاثیر فرسودگی کاری و شاخص های سلامت روان بر عملکرد حسابرسان

عنوان انگلیسی

A study on the effect of work burnout and mental health indicators on the performance of auditors

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
70,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

به مدت بیش از یک دهه، مجموعه مقالات در مورد شیوه حسابداری، اهمیت و ارتباط استرس شغلی برای زمینه کاری حسابرسی مستقل را مشخص کرده اند. استرس شغلی در تبیین انواع گسترده ای از رفتارها و نگرش ها در محیط های کار حسابرسی پر تنش، مهم است. از آنجایی که حسابرس، یکی از نقاط بحرانی در اجرای حسابرسی علاوه بر فرآیند حسابرسی و کار حسابرسی پسین می باشد، بنابراین، سلامت روان یک حسابرس یک نقطه و نکته اساسی در پژوهش حسابداری رفتاری است. پژوهش ها نشان داده اند که مشخصات فردی یک حسابرس، تعیین کننده های مهم عملکرد قضاوت وی می باشند. این مشخصات، مهمتر از عناصر دیگر در مدیریت شرکت حسابداری دولتی، مانند دارایی های مشهود، محسوب می شوند. مطالعاتی که بر مشخصات و محیط های حسابرسی تاکید  کرده اند، معمولاً استدلال می کنند که حسابرسان در معرض محیط های کار پرتنش و پراسترس هستند که این بطور بالقوه کیفیت عملکرد حسابرسی را کاهش می دهد. استرس شغلی معمولاً هنگامی بوجود می اید که حسابرس تحت شعاع استرس زاهای منفی در کار قرار می گیرد. حسابرسان استرس شغلی را هنگامی تجربه می کند که کنترل اندک یا اصلاً کنترل بر وضعیت های خود ندارند یا هنگامی که تقاضاهای شغلی از توانایی هایشان فراتر می رود. احتمال رخداد استرس شغلی باید مورد توجه متخصصان حسابداری قرار گیرد، زیرا پیدایش استرس می تواند عدم رضایت شغلی، خروج بیش از حد کارکنان و کاهش سطح عملکرد را بوجود بیاورد که این به نوبه خود به اعتبار آن حرفه لطمه وارد می کند.

این پروپوزال نیز به بررسی موضوع فرسودگي شغلي (Burnout) حسابرسان پرداخته و با رعایت کلیه اصول استاندارد پروپوزال نویسی، برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در مقطع کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. نوشتن یک پروپوزال مناسب، یکی از وظایف اصلی هر دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد می باشد. دانشجو می تواند با مطالعه چند پروپوزال مشابه، با ساختارهای کلی آنها آشنا شده و ایده های جدیدی را نیز کسب کند و نهایتا پروپوزال مناسبی را برای اهداف دانشگاهی خود آماده نماید.

در ادامه نیز بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد، قرار داده شده است:

فرسودگی شغلی حسابرسان


نقد و بررسی‌ها

 1. Rz (خریدار محصول)

  سلام چرا مقاله بیس نداره این پروپوزال،

  • bagher

   همه ی پروپوزالها مقاله بیس دارند.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi