دانلود پروپوزال بررسی وضعیت ساختمان های مدیریت بحران در شهر اصفهان

عنوان فارسی

بررسی وضعیت ساختمان های مرتبط با مدیریت بحران در شهر اصفهان در راستای برنامه ریزی و مدیریت بحران های مناطق شهری

عنوان انگلیسی

Investigating the situation of buildings related to crisis management in Isfahan in order to plan and manage crises in urban areas

رشته مرتبط :

  مدیریت بحران

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
106,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

جهان مملو از ریسک ها و اختلالات همیشگی است که بوسیله بحران ها، چه بلایای طبیعی چه شرایط اضطراری ناشی از اعمال انسان ها، بوجود می آیند و  بیش از پیش توجه مدیران اجرایی سیاسی و استفاده از منابع را به خود جلب کرده اند. بحران ها معمولاً مسائلی ناخوشآیند همراه با میزان زیادی عدم قطعیت، پیش بینی ناپذیری، پیچیدگی و به هم امیختگی هستند که سطوح، بخش ها و سازمان های مختلف را تحت شعاع خود قرار می دهند. درست برعکس فعالیت های نرمال و روتین، اغلب موارد پاسخ به بحران، هماهنگی زیاد بین چندین نهاد دولتی و موسسات دیگر را می طلبد. مدیریت بحران، اولین قسمت از یک فرآیند هماهنگ است و ارگان های دولتی و نهادهای مختلف را ملزم به همکاری برای آمادگی جهت مدیریت و رفع بحران ها می کند. به بیان دیگر، هماهنگی بین ارگان های دولتی و نهادهای اجتماعی در زمان بحران، یک قسمت اساسی از ظرفیت حاکمیت و عملکرد مدیریت بحران است، اما در عمل، چالش های فراوانی را بوجود می آورد. اما، ظرفیت حاکمیت ارتباط بسیار زیادی با مشروعیت حاکمیت دارد. اقدام هماهنگ براساس میزان همخوانی و اشتراک مسیرهای فرهنگی سازمان های دولتی، یا فرآیندهای مسئولیت اجتماعی افقی که براساس آن حمایت از شهروندان یا اعتماد به مدیریت بحران بسیار حیاتی است، ممکن است بهبود یابد یا تنزل پیدا کند.

در چند دهه گذشته، مردمان جهان، شاهد حوادث و بلایای طبیعی و غیرطبیعی بیشماری بوده اند. در این بین، کشور ایران با توجه به جغرافیای خاص و همچنین نوع اقلیم، شرایط طبیعی ناهمگون و نیز برخی تحولات اجتماعی از جمله افزایش شهرنشینی، تغییرات در ساختارهای اقتصادی و غیره، شرایطی را تجربه کرده که وقوع چنین بحران های طبیعی و غیرطبیعی در آن، اجتناب ناپذیر است.

موضوع افزایش شهرنشینی و به موازات آن، ایجاد منطقی با عدم رعایت قوانین فنی و مهندسی در ساختمان ها، بافت کهنه و فرسوده ای را در برخی شهرها به وجود آورده که وقوع حوادثی چون زلزله و سیل و غیره می تواند فاجعه های گسترده ای را در پی داشته باشد و در همین راستا، اهمیت مدیریت بحران بسیار پررنگ تر می گردد.

در این پروپوزال، وضعیت ساختمان ها و مراکز مدیریت بحران در شهر اصفهان مورد بررسی قرار گرفته شده است تا موارد مرتبط با برنامه ریزی، کنترل و مدیریت بحران های شهری، بهبود یابد. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. در نتیجه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان باشد تا آشنایی بیشتری با این ساختارها به دست بیاورند. همچنین مطالعه این محصول می تواند موضوعات پژوهشی جدیدی را برای تحقیقات آینده نمایان کند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز تصویر بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

سازمان های متولی بحران


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال بررسی وضعیت ساختمان های مدیریت بحران در شهر اصفهان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج − 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi