دانلود پروپوزال ارتباط میان چارچوب های ارزش ویژه برند، وفاداری به برند و رضایت مصرف کنندگان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر ارتباط میان چارچوب های ارزش ویژه برند، وفاداری به برند و رضایت مصرف کنندگان (مطالعه موردی: رستوران ها در رشت)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Relationship between Brand Equity Framework, Brand Loyalty and Consumer Satisfaction (Case Study: Restaurants in Rasht)

رشته های مرتبط :

  مدیریت بازرگانی؛ مدیریت بازاریابی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

هدف بازاریابی، مدیریت تقاضا از طریق تحریک مشتریان تا رسیدن به بلوغ در نردبان وفاداری سازمان می باشد. امروزه، رضایت مشتری کافی نیست و شرکت ها و سازمان ها نباید تنها به آن اکتفا کنند. آنها باید تضمین کنند که مشتریان راضی آنها، وفادار نیز هستند. در همین راستا، ایجاد روابط بلند مدت و تعاملی با ذینفعان و مهم تر از آن، حفظ مشتریان فعلی می تواند زمینه ساز افزایش سهم شرکت از بازار و سودآوری بیشتر گردد. امروزه سازمان ها به دلیل قرار گرفتن در یک محیط شدیدا رقابتی و نیز توسعه فناوری اطلاعات و دانش مشتریان شان، به دنبال مشتریانی وفادار هستند. این فاکتورها، شرایطی را ایجاد کرده اند که صرفا با داشتن کالاها و محصولات با کیفیت و قیمت رقابتی نمی توان به موفقیت های طولانی مدت در بازار رسید. مدیران نیز به این واقعیت واقف شده اند که مشتریان به عنوان فاکتورهای حیاتی موفقیت یک سازمان، می توانند مشتریان جدیدی را به سازمان جذب کنند. به طور کلی می تواند گفت که شرکت های بزرگ امروزی سعی دارند تا با طرح یک سری اهداف استراتژیکی، وفاداری مشتریان خود را افزایش دهند. روند رو به رشد محصولات و خدمات و افزایش رقبا حاکی از این است که چیزی به نام کمبود محصولات و کالاها وجود ندارد و آن چیزی که کم است، مشتری است. این دلیلی برای درک اهمیت مشتری می باشد.

صنعت رستوران داری و خدمات غذایی نیز صنعتی بسیار آسیب پذیر می باشد زیرا کیفیت در آن، حرف اول را می زند. بنابراین بررسی معیارها و فاکتورهای تاثیرگذار روی وفاداری مشتری، برای مدیران این صنعت بسیار مهم می باشد و محققین زیادی علاقه مند به تحقیق در این حوزه می باشند. این پروپوزال نیز به این موضوع مهم پرداخته که در نوع خود موضوعی جدید بوده و تحقیقات کمی در این رابطه انجام گرفته است. این همان جنبه نوآور بودن این پژوهش می باشد و می تواند با مطالعه آن، ایده های جدیدتری را استخراج کرد. علاوه بر این، مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد و در زیر نیز می توانید بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

ارزش ویژه برند و وفاداری به برند


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط میان چارچوب های ارزش ویژه برند، وفاداری به برند و رضایت مصرف کنندگان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.