دانلود پروپوزال ارتباط چیدمان هیئت مدیران با ثبات رفتاری در تقسیم سود

عنوان فارسی :

ارتباط چیدمان هیئت مدیران با ثبات رفتاری در تقسیم سود در دوره های مختلف عمر شرکت های بورس تهران

عنوان انگلیسی :

Relationship between Managing board of directors and Stable behavior in profit sharing in different periods of the life of Tehran Stock Exchange companies

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

تقسیم سود یکی از موضوعات مطرح در زمینه مدیریت سود شرکت می باشد. طرح تقسیم سود، که به طرح تقسیم سود معوق یا DPSP نیز معروف است، طرح و برنامه ای است که به کارمندان سهمی در سود یک شرکت می دهد. تحت این برنامه، یک کارمند، درصدی از سود یک شرکت را براساس درآمدهای سه ماهه یا سالانه آن شرکت دریافت می کند. این روشی بسیار عالی در یک شرکت است تا به کارکنان خود حس مالکیت در شرکت بدهد، اما معمولاً محدودیت هایی در مورد اینکه چه زمان و به چه نحو یک فرد می تواند بدون جریمه این وجوه را برداشت کند، وجود دارد.

یک طرح تقسیم سود، هرگونه طرح بازنشستگی است که مشارکت های اختیاری کارمند را می پذیرد. این بدان معناست که یک طرح بازنشستگی با مشارکت کارکنان، مانند یک 401(k) یا چیزی شبیه به آن، یک طرح تقسیم سود، بخاطر مشارکت های فردی است. از آنجایی که کارمند طرح تقسیم سود را تصریح می کند، کسب و کار تصمیم می گیرد که چه میزان را می خواهد به هر پرسنل تخصیص دهد. شرکت هایی که یک طرح تقسیم سود ارائه می دهند، طبق میل خود طرح را تنظیم می کنند، و گاهی در بعضی از سالها، آن مشارکت ها را برابر با صفر می کنند. اما در سال هایی که این مشارکت ها را ایجاد می کنند، یک شرکت باید به یک فرمول مشخص برای تقسیم سود برسد.

این پروپوزال که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان آماده شده نیز به بررسی مفاهیم و رویکردهای تقسیم سود و نقش آن در بهبود عملکرد سازمانی پرداخته است. طرح های تقسیم سود، موضوع پژوهشی بسیاری از مقالات داخلی و خارجی بوده و منابع زیادی در این زمینه در دسترس می باشد که در این پروپوزال نیز به تعدادی از معتبرترین آنها اشاره شده است. شما دانشجوی عزیز می توانید با مطالعه این محصول، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی از جمله ارائه مدل مفهومی، جامعه آماری، روش تحقیق در گردآوری داده ها و ارزیابی داده ها، و نگارش جنبه های نوآورانه پژوهش آشنا شده و موضوع مناسب و مشابهی را برای اهداف تحقیقاتی خود انتخاب نمایید.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در قالب فایل ورد (WORD) آماده شده و قابل ویرایش می باشد را مشاهده نمایید:

مفهوم تقسیم سود در شرکت


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال ارتباط چیدمان هیئت مدیران با ثبات رفتاری در تقسیم سود”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + بیست =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.