دانلود ترجمه مقاله مبدل DC-DC افزاینده غیرمجزای دوجهتی

عنوان فارسی :

مبدل DC-DC افزاینده غیرمجزای دوجهتی با بهره وری بالا و توان بالا

عنوان انگلیسی :

Bidirectional high-power high-efficiency non-isolated step-up DC-DC converter

کلمات کلیدی :

  مبدل DC-DC؛ مبدل بوست؛ تحلیل سیگنال کوچک

درسهای مرتبط : الکترونیک قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 11
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مبدل بوست القاگر کوپل شده 3. تحلیل سیگنال کوچک 4. طراحی مدار 5. نتایج آزمایشی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents the results of a high-efficiency high-power (5kW) non-isolated bidirectional DC-DC converter. High efficiency, high stability and simplicity are the main goals, and no galvanic isolation is required. The proposed topology is a new BOOST converter with output filter where input and output inductors are coupled together which can be designed to be a minimum phase system. This topology provides therefore input and output current filtering, reducing noise and need of additional filters. Its bidirectionality reduces mass in many applications like in charge/discharge subsystems and lowers cost and component count. This converter is useful with any system that needs backup batteries and therefore has to charge and discharge them properly. It can be applied in space, automotive and telecom application.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، نتایج یک مبدل DC-DC دوجهتی غیرمجزای توان بالای (5 kW) با بهره وری بالا را ارائه داده است. بهره وری بالا، پایداری بالا و ساده سازی، اهداف اصلی بوده و هیچ ایزوله سازی گالوانیکی مورد نیاز نمی باشد. توپولوژی پیشنهادی، یک مبدل بوست جدید با فیلتر خروجی است که در آن سلف های ورودی و خروجی با یکدیگر کوپل شده و می توانند برای یک سیستم فاز مینیمم طراحی شوند. بنابراین این توپولوژی، فیلترینگ جریان ورودی و خروجی را ارائه داده، و نیز نویز و نیاز به فیلترهای اضافی را کاهش می دهد. دوجهته بودن آن، جرم را در بسیاری از کاربردها مانند زیرسیستم های شارژ / دشارژ و هزینه های پایین تر و تعداد مولفه ها کاهش می دهد. این مبدل در هر سیستمی که نیاز به باتری های پشتیبان دارد مفید بوده و بنابراین باید آنها را به شکلی مناسب شارژ و دشارژ کند. آن را می توان در کاربردهای مخابراتی، خودرویی و فضایی مورد استفاده قرار داد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله مبدل DC-DC افزاینده غیرمجزای دوجهتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.