دانلود ترجمه مقاله یک آنالیز کتاب سنجی از تحقیق در عملیات و علم مدیریت

عنوان فارسی :

یک آنالیز کتاب سنجی از تحقیق در عملیات و علم مدیریت

عنوان انگلیسی :

A Bibliometric Analysis of Operations Research and Management Science

کلمات کلیدی :

  تاریخچه تحقیق در عملیات (OR)؛ کتاب سنجی؛ تحقیق در عملیات؛ علم مدیریت؛ وب آو ساینس

درسهای مرتبط : مدیریت صنعتی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 29 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش های کتاب سنجی 3. ژورنال های پیشرو در زمینه تحقیق در عملیات و علم مدیریت 4. مهم ترین مقالات در زمینه ژورنال های تحقیق در عملیات و علم مدیریت 5. پرکارتین و تأثیرگذارترین نویسندگان 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Bibliometric analysis is the quantitative study of bibliographic material. It provides a general picture of a research field that can be classified by papers, authors and journals. This paper presents a bibliometric overview of research published in operations research & management science in recent decades. The main objective of this study is to identify some of the most relevant research in this field and some of the newest trends according to the information found in the Web of Science database. Several classifications are made, including an analysis of the most influential journals, the two hundred most cited papers of all time and the most productive and influential authors. The results obtained are in accordance with the common wisdom, although some variations are found.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – آنالیز کتاب سنجی یک مطالعه کمی روی مواد کتاب شناسی است. این آنالیز، تصویری کلی از زمینه پژوهشی را ارائه می دهد که می تواند توسط مقالات، نویسندگان و ژورنال ها طبقه بندی گردد. این مقاله، یک دید کتاب سنجی از تحقیقات انتشار یافته در زمینه تحقیق در عملیات و علم مدیریت در دهه های اخیر را ارائه داده است. هدف اصلی این پژوهش، شناسایی برخی از مهم ترین تحقیقات در این زمینه و برخی از جدیدترین رویکردها با توجه به اطلاعات یافت شده در پایگاه داده وب آو ساینس می باشد. یک سری طبقه بندی ها انجام شده اند که شامل آنالیزی از مهم ترین ژورنال ها، دویست مقاله معتبر و تأثیرگذارترین نویسندگان در این زمینه می باشند. نتایج حاصل مطابق با ایده های مشترک می باشند، اگرچه تغییراتی نیز در آنها وجود دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک آنالیز کتاب سنجی از تحقیق در عملیات و علم مدیریت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.