دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله تجزیه و تحلیل مزایای مربوط به تخصیص و مکان توربین های بادی در یک سیستم توزیع قدرت

عنوان فارسی

تجزیه و تحلیل مزایای مربوط به تخصیص و مکان توربین های بادی در یک سیستم توزیع قدرت

عنوان انگلیسی

A benefits analysis for wind turbine allocation in a power distribution system

کلمات کلیدی :

  ازحام ذرات، تزریق جریان برابر، توربین بادی، سیستم توزیع

درسهای مرتبط انرژی های نو، شبکه هوشمند، کیفیت توان الکتریکی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2013 تعداد رفرنس مقاله : 38
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود ترجمه مقاله
50,400 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- فرمولبندی مسئله 3- روش پیشنهادی 4- مورد مطالعاتی 5- نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده- در این مقاله یک الگوریتم برای تجزیه و تحلیل بلند مدت مزایای توربین بادی تخصیص در طرف تقاضای یک سیستم توزیع قدرت پیشنهاد شده است. مزایا براساس تولید برق از باد و اجتناب از انتشار گاز کربن دی اکسید صورت گرفته است. تابع هدف شامل هزینه سرمایه گذاری ، هزینه تعمیر و نگهداری و هزینه کاهش تلفات ، و همچنین لحاظ کردن برخی محدودیتهای مربوط به تولید و جریان خطوط است. با توجه به رشد بار در محاسبات و همچنین بهینه سازی ازدحام ذرات با یک الگوریتم پخش توان برای حل این مشکل پیشنهاد شده است. به منظور افزایش عملکرد روش بهینه سازی، مدل پخش بار برای تحلیل جریان توان در سیستم های توزیع با تزریق جریان معادل استفاده شده است. با توجه به تولید برق توسط توربین های بادی ،قیمت برق و قیمتهای مربوط به کربن، مزایای بلند مدت از نصب و راه اندازی توربین های بادی در حالات مختلف ارزیابی می شود. این نوع مسائل برای امکان سنجی بر روی شبکه 69 باسه با الگوریتم پیشنهادی پیاده شده است. نتایج شبیه سازی می تواند برای تصمیم گیرندگان در انتخاب مکان های مربوط به نصب و راه اندازی توربین های بادی و همچنین در تعیین معاوضه بین سرمایه گذاران و سیاست های زیست محیطی برای بازارهای برق و بازارهای کربن نیز کمک کند. .

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper proposes an algorithm to analyze the long-term benefits of Wind Turbine (WT) allocation at the demand side of a power distribution system. The benefits are evaluated based on the wind electricity generation and the avoidance of CO2 emissions. The objective function includes the investment cost, maintenance cost, and the cost of loss reduction, subjective to operating limits and line flow constraints. Taking load growth into account, Particle Swarm Optimization (PSO) with a power flow algorithm is proposed to solve this problem. To enhance the performance of the optimization approach, a load flow model with Equivalent Current Injection (ECI) is used to analyze the power flow of distribution systems. By considering the power generation of WTs, electricity prices, and carbon trading prices, the long-term benefits of the installation of wind turbines in different scenarios are evaluated. Examples of IEEE 69-bus systems are presented to illustrate the efficiency and feasibility of the proposed algorithm. Simulation results can help decision makers in selecting the proper installation sites for WTs, as well as in determining the tradeoff between optimal investment and environmental policy for future electricity and carbon markets.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

مکان یابی توربین بادی

یکی از سوال های مهم در زمینه منابع تولید پراکنده، مکان و اندازه ی آن ها می باشد. در این مقاله نیز به این موضوع با دیدگاه توربین های بادی پرداخته شده است و موضوع مهمی که در این مقاله واضح است در نظر گرفتن چندین مورد بعنوان تابع هدف می باشد که در واقع می خواهد هم تلفات شبکه، هزینه سرمایه گذاری و نگهداری و همچنین هزینه مربوط به کربن دی اکسید را با جایابی حداقل نماید.

مکان یابی توربین بادی

برای شبیه سازی این مقاله از الگوریتم ازدحام ذرات یا همان الگوریتم PSO معروف استفاده شده است. آموزش ویدیویی نحوه ی شبیه سازی (حدود 4 ساعت) به همراه کدهای متلب در این محصول قرار داده شده است. شکل زیر قسمتی از فایل ویدیویی آموزشی این محصول توسط “میرباقر مرتضویان” فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت از دانشگاه علم و صنعت را نشان می دهد.

مکان یابی توربین بادی

مکان یابی توربین بادی

در این محصول علاوه بر نحوه ی یادگیری شبیه سازی این مقاله در محیط متلب، آموزش مقدمات متلب به همراه پخش بار پسرو – پیشرو و شبیه سازی در محیط متلب نیز قرار داده شده است.

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی m فایل های شبیه سازی مقاله لینکهای دانلود فایل ویدیویی مربوط به آموزش شبیه سازی مقاله (حدود 4 ساعت) ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 31 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 50,400 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله تجزیه و تحلیل مزایای مربوط به تخصیص و مکان توربین های بادی در یک سیستم توزیع قدرت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi