دانلود پروپوزال شناسایی موانع پیاده سازی زنجیره تامین سبز با استفاده از روش AHP

عنوان فارسی

شناسایی و اولویت بندی موانع پیاده سازی زنجیره تامین سبز با استفاده از روش AHP (مطالعه موردی: صنایع خودروسازی سایپا)

عنوان انگلیسی

Identification and Prioritization of Barriers to the Implementation of Green Supply Chain Using the AHP Method (Case Study: SAIPA Automobile Industries)

رشته مرتبط :

  مدیریت زنجیره تامین

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

همسو با تغییرات سریع در سناریوی تولید جهانی، مسائل محیطی و اجتماعی در مدیریت هر کسب و کار اهمیت زیادی کسب کرده اند. مدیریت زنجیره تامین سبز (GSCM)، روشی برای بهبود عملکرد فرایند و محصولات، براساس شرایط و مقررات محیطی است. GSCM طی چندسال اخیر ظهور یافته و تمام مراحل استفاده از محصولات توسط کاربران نهایی و دفع آن، در پایان چرخه عمر محصول را پوشش می دهد. GSCM، تفکر زیست محیطی را در مدیریت زنجیره تامین (SCM) ادغام می کند. سطح آگاهی مشتریان از شیوه های سبز انتخابی سازمانها نیز افزایش یافته است. بنابراین، سازمانها نیازمند تمرکز بر بکارگیری انرژی و منابع برای ارائه زنجیره تامین معقول از نظر زیست محیطی هستند.

مدیریت زنجیره تامین سبز (GSCM) شامل شیوه های مدیریت زنجیره تامین قدیمی است که معیارهای زیست محیطی یا مسائل مربوطه را با تصمیم خرید سازمان و رابطه بلندمدت با تامین کنندگان ادغام می کنند. هدف زنجیره تامین سبز، محدودکردن زباله ها در سیستم صنعتی، جهت حفظ انرژی و جلوگیری از انتشار مواد خطرناک به محیط زیست می باشد. این زنجیره به شناسایی تاثیر زیست محیطی فرایندهای زنجیره تامین در سازمان می پردازد. GSCM، مجموع خرید سبز، تولید سبز، بسته بندی سبز، توزیع سبز و بازاریابی می باشد. GSCM برای حذف یا حداقل سازی زباله ها به شکل انرژی، انتشار کربن، و زباله های جامد، شیمیایی و خطرناک می باشد.

هدف این پروپوزال نیز، شناسایی موانع مختلف اجرای GSCM در صنایع خودروسازی می باشد و در همین راستا، یک مطالعه موردی نیز انجام گرفته و جزئیات آن به تفصیل در این محصول آورده شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزار مناسبی در راستای یادگیری این ساختارها بوده و نیز الهام بخش موضوعات پژوهشی جدیدی نیز برای تحقیقات و اهداف دانشگاهی آینده دانشجویان گرامی باشد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

پیاده سازی زنجیره تامین سبز


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال شناسایی موانع پیاده سازی زنجیره تامین سبز با استفاده از روش AHP”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi