دانلود پروپوزال بررسی تاثیرات ورشکستگی شرکت های تولیدی از طریق مدل آنالیز پوشش داده ها

عنوان فارسی :

بررسی تاثیرات ورشکستگی شرکت های تولیدی از طریق مدل آنالیز پوشش داده ها و تحلیل مولفه های اصلی

عنوان انگلیسی :

Investigating the effects of bankruptcy of manufacturing companies through Data Envelopment Analysis (DEA) and Principal Component Analysis (PCA)

رشته های مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال به یکی از موضوعات مطرح در علم حسابداری و مدیریت مالی یعنی “ورشکستگی” پرداخته است. ورشکستگی، اصطلاحی است حقوقی برای زمانی که یک شخص یا کسب و کار نتواند بدهی های سررسید خود را بازپرداخت کند. فرآیند ورشکستگی با یک اعلام ورشکستگی از جانب بدهکار، که معمول ترین حالت است، یا به نمایندگی طلبکاران، که کمتر معمول است، شروع می شود. همه دارایی های بدهکار اندازه گیری و ارزیابی می شوند و این دارایی ها را می توان جهت بازپرداخت قسمتی از بدهی معوق، مورد استفاده قرار داد. ورشکستگی، برای یک شخص یا کسب و کار، شانس شروع تازه با رفع بدهی هایی که براحتی قابل پرداخت نیستند، فراهم می کند، و در عین حال برای طلبکاران شانس بدست آوردن معیاری از بازپرداخت براساس دارایی های آن شخص یا کسب و کار مهیا جهت نقدینگی، حاصل می کند. از لحاظ نظری، توانایی درخواست ورشکستگی می تواند به نفع کل اقتصاد باشد، زیرا به افراد و کسب و کارها شانس دیگری برای پیدا کردن دسترسی به اعتبار مصرف کننده و فراهم کردن معیاری از بازپرداخت بدهی برای طلبکاران، می دهد. هنگام اتمام موفق تشریفات ورشکستگی، بدهکار از تعهدات بدهی متحمل شده قبل از اعلام ورشکستگی، راحت می شود. همه پرونده های ورشکستگی ایالات متحده، از طریق دادگاه های فدرال رسیدگی می شوند. هرگونه تصمیم در مورد پرونده های ورشکستگی فدرال بوسیله یک قاضی مسئول ورشکستگی گرفته می شوند، تصمیماتی شامل اینکه بدهکار صلاحیت اعلام ورشکستگی را دارد یا خیر، یا اینکه باید از بدهی هایش تبرئه شود یا نه. اما، گاهی، رسیدگی به پرونده های ورشکستگی به یک مدیر یا امین تسویه، فرد انتصاب شده توسط «مدیر تسویه ایالات متحده»، یکی از دفترداران «بخش قوه قضایی»، برای ارائه مایملک بدهکار در تشریفات و روال قانونی می باشد. معمولاً تماس و ارتباط بسیار اندکی بین بدهکار و قاضی وجود دارد،  مگر اینکه توسط یک طلبکار، اعتراض هایی صورت گرفته باشد.

در این محصول یک پروپوزال آماده در زمینه ورشکستگی مالی شرکت ها قرار داده شده و برای پایان نامه ای تحت همین عنوان در دوره کارشناسی ارشد رشته حسابداری آماده شده است. دانشجو می تواند با مطالعه این پروپوزال، با ساختارهای کلی پروپوزال نویسی آشنا شده و موضوع مشابهی را با توجه به اهداف تحقیقاتی خود آماده نماید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

ورشکستگی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال بررسی تاثیرات ورشکستگی شرکت های تولیدی از طریق مدل آنالیز پوشش داده ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.