دانلود ترجمه مقاله شبکه های ریسک اعتباری بانک

عنوان فارسی :

شبکه های ریسک اعتباری بانک: شواهد بدست آمده از منطقه یورو

عنوان انگلیسی :

Bank credit risk networks: Evidence from the Eurozone

کلمات کلیدی :

  ریسک اعتباری؛ شبکه ها؛ CDS؛ Lasso

درسهای مرتبط : مدیریت مالی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 39
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. تحلیل تجربی 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This work proposes a credit risk model for large panels of financial institutions in which default intensity interdependence is induced by exposure to common factors as well as dependence between entity specific idiosyncratic shocks. In particular, the idiosyncratic shocks have a sparse partial correlation structure that we call the bank credit risk network. A lasso estimation procedure is introduced to recover the network from CDS data. The methodology is used to study credit risk interdependence among European financial institutions. The analysis shows that the network captures a substantial amount of interconnectedness in addition to what is explained by common factors.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله، یک مدل ریسک اعتباری برای تابلوهای بزرگی از موسسات مالی پیشنهاد می دهد که در آن به هم وابستگی شدت قصور، تحت تاثیر قرارگیری در معرض عوامل معمول و همچنین، وابستگی بین شوک های تک-ویژگی مختص نهاد خاص، قرار می گیرد. بخصوص اینکه، شوک های تک-ویژگی یک ساختار همبستگی جزئی تنک دارند که آنرا شبکه ریسک اعتباری بانک می نامیم. برای استخراج این شبکه از داده های CDS، یک روند تخمین LASSO را معرفی می کنیم. این روش برای مطالعه به هم وابستگی ریسک اعتباری میان موسسات مالی اروپا، مورد استفاده قرار می گیرد. تحلیل ها نشان می دهند که این شبکه، مقدار قابل توجهی به هم وابستگی را علاوه بر آنچه که بوسیله عوامل مشترک، تبیین می شود را استخراج می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله شبکه های ریسک اعتباری بانک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − سه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.