دانلود پروپوزال تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام

عنوان فارسی

ارزیابی تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام

عنوان انگلیسی

Assessment the impact of asymmetric information on the salary cost of stock owners

رشته مرتبط :

  حسابداری

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
94,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

پژوهشگرانی که به مطالعه روی عدم تقارن اطلاعاتی پرداخته اند بر این باورند که یک سری مزایای اقتصادی نیز برای آن وجود دارد. رشد اطلاعات نامتقارن، پیامد مطلوبی از یک اقتصاد بازاری است. با متخصص تر شدن و بهره ورتر شدن کارکنان در زمینه کاری خود، می توانند ارزش بیشتری برای کارکنان زمینه های دیگر فراهم کنند. برای مثال، خدمات یک دلال سهام برای مشتریانی که اطلاعات کافی برای خرید یا فروش مطمئن سهام خود ندارند، ارزشمندتر هستند. یکی از جایگزین ها برای اطلاعات نامتقارن همیشه رو به رشد، این است که کارکنان در همه زمینه ها مطالعه داشته باشند، نه فقط در زمینه هایی که بیشترین ارزش را می تواند فراهم کند، تخصص پیدا کند. مواردی که با این حالت جایگزین مرتبط هستند، هزینه های فرصت بزرگ و احتمالاً تولید جمعی کمتر هستند که این امر استانداردهای زندگی را کاهش می دهد. جایگزین دیگر، این است که اجازه دهیم اطلاعات بصورت فراوان و ارزان در دسترس باشند، که یک نمونه آن از طریق اینترنت می باشد. شایان ذکر است که این جایگزین اطلاعات نامتقارن نمی شود. تنها اثر دور کردن عدم تقارن اطلاعات از زمینه های ساده تر به زمینه های پیچیده تر را دارد.

این محصول یک نمونه پروپوزال برای رشته حسابداری هست و دانشجو و پژوهشگر می تواند با مطالعه آن، آشناسس بیشتری را برای آماده کردن پروپوزال کارشناسی ارشد خود به دست آورد. استفاده از این محصول برای ارائه پروژه کلاسی درس روش تحقیق نیز مفید می باشد. استانداردهای کلی پروپوزال نویسی از قبیل جامعه آماری، روش گردآوری داده ها، مدل مفهومی، ابزار پژوهشی و جنبه های نوآورانه و پرسش های تحقیق در این محصول رعایت شده اند.

در ادامه می توانید بخشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) آماده شده است و نیز فایل مقاله بیس را مشاهده نمایید:

مزایای اقتصادی اطلاعات نامتقارن


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال تاثیر اطلاعات نامتقارن روی هزینه حقوق مالکان سهام”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi