دانلود پروپوزال ارزیابی مقایسه ای رشد حقوق کیفری در ایران، انگلستان و فرانسه

عنوان فارسی :

ارزیابی مقایسه ای رشد حقوق کیفری در سه کشور ایران، انگلستان و فرانسه

عنوان انگلیسی :

Comparative assessment of the growth of criminal law in the three countries of Iran, the United Kingdom and France

رشته های مرتبط :

  حقوق، جزا و جرم شناسی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و مربوط به شاخه جزا و جرم شناسی می باشد. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی در جهت آشنایی با ساختارهای استاندارد یک پروپوزال باشد و همچنین ایده های جدیدی را برای تحقیقات آتی در این زمینه ارائه نماید. هدف از این پروپوزال، بررسی و ارزیابی مقایسه ای رشد کیفری در سه کشور ایران، انگلستان و فرانسه می باشد. در ادامه به توضیحی در زمینه مفهوم حقوق کیفری می پردازیم.

قانون، حل و فصل اختلافات و نزاع ها بین شهروندان را ممکن می سازد. یک روش صلح آمیز و منظم برای مدیریت و رفع شکایات ارائه می کند. از جان و مال افراد حمایت می کند. حقوق جزا، شهروندان را در برابر مجرمانی که به دیگران آسیب جسمی وارد می کنند یا اموال آنها را می گیرند، محافظت می کند.

حقوق جزائی، با رفتار که به عنوان یک بزه علیه عموم مردم، جامعه یا دولت تفسیر می شود سروکار دارد- حتی اگر قربانی مشهود، یک فرد باشد. مثالهای آن، قتل، حمله، سرقت و رانندگی در حالت مستی می باشد.

حقوق کیفری یا جزائی، برای پیامدهای بالقوه جدی و منحصربفرد یا مجازات برای قصور از اطاعت از قوانینش، متمایز کننده است. هر جرم و بزه از عناصر جزایی تشکیل شده است. مجازات سرمایه ای در تعدادی از کشورها برای جدی ترین جرایم، تحمیل می شود. مجازات جسمی یا بدنی، مانند شلاق زدن یا کتک زدن قابل اجرا است، اگرچه این تنبیه ها در بسیاری از کشورهای جهان، ممنوع می باشند. در یک سری از شرایط براساس کشور، افراد را ممکن است در زندان حبس کرد. محدود سازی ممکن است اندک و نادر باشد. مدت زمان حبس ممکن است از یک روز تا مادام العمر، متغیر باشد. نظارت دولت ممکن است اعمال شود، شامل حبس خانگی، و متهمان ممکن است لازم باشد از دستورالعمل های مربوطه به عنوان قسمتی از یک رژیم «شرط حسن سلوک» یا آزادی مشروط پیروی کنند. ممکن است جریمه هایی نیز اعمال شود، گرفتن پول یا اموال از یک فرد متهم به جرم نیز صورت می گیرد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن به عنوان نمونه، قرار داده شده است:

حقوق کیفری چیست


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی مقایسه ای رشد حقوق کیفری در ایران، انگلستان و فرانسه”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 8 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.