دانلود ترجمه مقاله هوش مصنوعی و آینده کاری: همزیستی انسان و هوش مصنوعی در تصمیم گیری سازمانی

عنوان فارسی :

هوش مصنوعی و آینده کاری: همزیستی انسان و هوش مصنوعی در تصمیم گیری سازمانی

عنوان انگلیسی :

Artificial intelligence and the future of work: Human-AI symbiosis in organizational decision making

کلمات کلیدی :

  هوش مصنوعی؛ تصمیم گیری سازمانی؛ همزیستی انسان و ماشین؛ برافزایش انسان؛ تصمیم گیری تحلیلی و شهودی

درسهای مرتبط : مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 48
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. حرف و حدیث ها پیرامون هوش مصنوعی 2. عدم قطعیت تصمیم گیری 3. پرداختن به پیچیدگی ها در تصمیم گیری: مزیت هوش مصنوعی 4. غلبه بر ابهامات در تصمیم گیری 5. مفاهیم برای مدیران و سازمان ها 6. خلاصه: نیاز به یک همکاری نوین میان انسان و ماشین

نمونه متن انگلیسی مقاله

Artificial intelligence (AI) has penetrated many organizational processes, resulting in a growing fear that smart machines will soon replace many humans in decision making. To provide a more proactive and pragmatic perspective, this article highlights the complementarity of humans and AI and examines how each can bring their own strength in organizational decision-making processes typically characterized by uncertainty, complexity, and equivocality. With a greater computational information processing capacity and an analytical approach, AI can extend humans’ cognition when addressing complexity, whereas humans can still offer a more holistic, intuitive approach in dealing with uncertainty and equivocality in organizational decision making. This premise mirrors the idea of intelligence augmentation, which states that AI systems should be designed with the intention of augmenting, not replacing, human contributions.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هوش مصنوعی (AI) در بسیاری از فرآیندهای سازمانی نفوذ داشته است، که منجر به یک نگرانی فزاینده در این مورد می شود که ماشین ‌های هوشمند به زودی جایگزین بسیاری از انسان‌ ها در فرآیند تصمیم ‌گیری خواهند شد. به منظور ارائه یک دیدگاه کنش گرایانه تر و عمل گرایانه تر، این مقاله، مکمل بودن انسان و هوش مصنوعی برای یکدیگر را مورد تاکید قرار می دهد و بررسی می کند که چگونه هر یک توان خود را در فرآیندهای تصمیم گیری سازمانی وارد می نمایند که به طور معمول با عدم قطعیت، پیچیدگی و ابهام مشخص می ‌شود. هوش مصنوعی قادر است با ظرفیت بیشتر پردازش اطلاعات محاسباتی و یک رویکرد تحلیلی، شناخت انسانها را در زمان پرداختن به پیچیدگی گسترش دهد، در حالی که انسانها هنوز می ‌توانند یک رویکرد جامع و شهودی تر را در برخورد با عدم قطعیت و ابهام در تصمیم ‌گیری سازمانی ارائه دهند. این فرض ایده برافزایش هوش را نشان می ‌دهد، که بیان می ‌کند سیستم ‌های هوش مصنوعی باید با هدف برافزایشی، نه جایگزینی، مشارکت های انسانی طراحی شوند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است .

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله هوش مصنوعی و آینده کاری: همزیستی انسان و هوش مصنوعی در تصمیم گیری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 6 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.