دانلود ترجمه مقاله معماری جمع آوری اطلاعات از گره های داده ای پراکنده برای اینترنت اشیاء صنعتی

عنوان فارسی :

معماری جمع آوری اطلاعات از گره های داده ای پراکنده برای اینترنت اشیاء صنعتی

عنوان انگلیسی :

An architecture for aggregating information from distributed data nodes for industrial internet of things

کلمات کلیدی :

  جمع آوری اطلاعات؛ ردیابی محصول؛ اینترنت اشیای صنعتی؛ تفسیر معنایی؛ آنتولوژی؛ اینترنت اشیاء

درسهای مرتبط : اینترنت اشیاء
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 23
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مراحل اوایل 3. جمع آوری اطلاعات از گره های داده ای پیوسته در IIoT 4. معماری پیشنهادی برای تجمع اطلاعات 5. مطالعه موردی: ردیابی محصول 6. نتیجه گیری و جهت گیری های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

The current Internet of Things (IoT) has made it very convenient to obtain information about a product from a single data node. However, in many industrial applications, in- formation about a single product can be distributed in multiple different data nodes, and aggregating the information from these nodes has become a common task. In this paper, we provide a distributed service-oriented architecture for this task. In this architecture, each manufacturer provides service for their own products, and data nodes keep the infor- mation collected by themselves. Semantic technologies are adopted to handle problems of heterogeneity and serve as the foundation to support different applications. Finally, as an example, we illustrate the use of this architecture to solve the problem of product tracing.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - امروزه اینترنت اشیا (IoT) به دست آوردن اطلاعات در مورد یک محصول از گره داده واحد را بسیار آسان تر کرده است. با این حال، در بسیاری از کاربردهای صنعتی، اطلاعات مربوط به یک محصول واحد می تواند در گره های داده ای متعددی توزیع گردد و جمع آوری اطلاعات از این گره ها را به وظیفه ای رایج تبدیل کند. در این مقاله، ما یک معماری سرویس گرای توزیع شده برای این وظیفه را ارائه داده ایم. در این معماری، هر تولید کننده سرویسی را برای محصول خود ارائه داده و گره های داده ای اطلاعات جمع آوری شده را خود حفظ می کنند. یک سری تکنولوژی های معنایی نیز به منظور کنترل مشکلات ناهمگنی اتخاذ شده و در قالب پایه و اساسی برای پشتیبانی از کاربردهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته اند. نهایتاً، ما استفاده از این معماری را برای حل مسأله ردیابی محصول در قالب یک مثال نشان داده ایم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله معماری جمع آوری اطلاعات از گره های داده ای پراکنده برای اینترنت اشیاء صنعتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 7 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.