دانلود پروپوزال آماده مطالعه ای بر چارچوب ها و رویکردهای مساله امنیت در رایانش ابری

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر چارچوب ها و رویکردهای مساله امنیت در رایانش ابری

عنوان انگلیسی :

A Study of the Framework and Approaches to the Security Issues in Cloud Computing

رشته های مرتبط :

  مهندسی کامپیوتر

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1398
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

مساله امنیت، موضوع مورد بحث بسیاری از مقالات در حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات بوده است و محققین زیادی به آن پرداخته اند. در این پروپوزال نیز که برای پایان نامه ای تحت همین عنوان آماده شده به این موضوع پرداخته شده است. منابع داخلی و خارجی زیادی در این زمینه موجود می باشند و در این پروپوزال نیز به معتبرترین آنها اشاره شده است. بر طبق استانداردهای ارائه شده برای پروپوزال نویسی، این پروپوزال نیز شامل روش تحقیق، جامعه آماری، روش جمع آوری داده ها، مدل مفهومی، و ابزارهای مورد استفاده برای جمع آوری داده ها می باشد. همانطور که ذکر شد، رویکردهای امنیتی در رایانش ابری، موضوع مورد بحث در این تحقیق می باشد که در ادامه به تشریح این موضوع می پردازیم:

امنیت رایانش ابری، مجموعه ای از سیاست ها و فناوری های کنترل محور طراحی شده برای قواعد حفظ اطلاعات، داده ها و زیرساخت های مرتبط با استفاده از رایانش ابری هست. به دلیل ماهیت ابر در قالب یک منبع اشتراک گذاری، مدیریت هویت، حریم خصوصی و کنترل دسترسی از اهمیت خاصی در این موضوع برخوردار می باشند. هرچقدر که سازمان های بیشتری به سمت استفاده از رایانش ابری و ارائه دهندگان ابری برای عملیات های ابری روی می آورند، ایجاد امنیت مناسب در این حوزه ها و حوزه های آسیب پذیر دیگر، به اولویت اصلی سازمان ها در استفاده از این سرویس ها تبدیل می گردد. فرآیندهای امنیتی رایانش ابری باید کنترل های امنیتی را در نظر گرفته و ارائه دهندگان سرویس ها نیز با اتخاذ قوانین سخت گیرانه، به حفظ حریم خصوصی و امنیت داده های مشتریان بپردازند. این فرآیندها می تواند شامل پشتیبان گیری از داده ها در صورت نقض امنیت در ابر باشد.

در ادامه می توانید بحشی از این پروپوزال که در محیط ورد (WORD) نگاشته شده و قابل ویرایش می باشد و همچنین فایل مقاله بیس آن را مشاهده نمایید:

امنیت در رایانش ابری


دیدگاهها

  1. امید

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شانزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.