دانلود پروپوزال آنالیز و بررسی ارتباط بین رویکردهای متفاوت در راستای تامین بودجه شرکت

عنوان فارسی :

آنالیز و بررسی ارتباط بین رویکردهای متفاوت در راستای تامین بودجه شرکت با در نظر گرفتن ریسک سیستمی و غیر سیستمی

عنوان انگلیسی :

Analyze and investigate the relationship between different approaches to company financing by considering systemic and non-systemic risk

رشته های مرتبط :

  مدیریت مالی؛ مدیریت ریسک

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پرپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت مسأله 3. اهداف پژوهش 4. فرضیه های تحقیق 5. تعریف واژگان 6. پیشینه تحقیق 6.1. پژوهش‌های داخلی 7. روش تحقیق 8. فهرست منابع و مأخذ مورد استفاده

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

این پروپوزال برای پایان نامه ای تحت عنوان “آنالیز و بررسی ارتباط بین رویکردهای متفاوت در راستای تامین بودجه شرکت با در نظر گرفتن ریسک سیستمی و غیر سیستمی” آماده شده است. دانشجویان و علاقه مندان می توانند با استفاده از این پروپوزال آماده، به آماده کردن پروپوزالی مشابه با موضوع خود بپردازند. در این پروپوزال که همه استانداردهای نگارشی و همه سرفصل های مدنظر در آن رعایت شده است، از منابع مختلف داخلی و خارجی و نیز منابع اینترنتی استفاده شده که در پایان فایل به صورت مرتب گنجانده شده اند.

موضوع اساسی مورد بحث این پروپوزال، مدنظر قرار دادن ریسک های سیستماتیک و غیرسیستماتیک در تامین مالی سازمان ها می باشد:

همیشه در هر سرمایه گذاری، ریسک های زیادی وجود داشته است. دو مولفه اصلی هر ریسک یعنی سیستماتیک و غیرسیستماتیک، هنگامی که ترکیب می گردند منجر به ایجاد ریسک کلی می شوند. ریسک سیستماتیک ناشی از متغیرهای خارجی و غیرقابل کنترلی است که خاص یک صنعت یا بخش خاصی نیست و کل بازار را تحت تاثیر قرار داده و منجر به ایجاد نوساناتی در قیمت تمام سهام ها می گردد. از سوی دیگر، ریسک غیرسیستماتیک، برعکس همتای خود می باشد، و اشاره به ریسک هایی دارد که مرتبط با متغیرهای شناخته شده و کنترل شده می باشد و خاص یک صنعت یا نهاد مربوط به هست. ریسک های سیستماتیک را نمی توان به واسطه ایجاد تنوع در پورتفولیوها حذف کرد که این ایجاد تنوع ها می توانند در جلوگیری از ریسک های غیرسیستماتیک بسیار مفید باشند. با مطالعه کامل این پروپوزال و استناد به منابع درج شده در آن می توانید با تفاوت های بیشتری از این دو نوع ریسک در سرمایه گذاری های شرکتی آشنا گردید.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن، و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

ریسک سیستماتیک و غیرسیستماتیک


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال آنالیز و بررسی ارتباط بین رویکردهای متفاوت در راستای تامین بودجه شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.