دانلود ترجمه مقاله بررسی و ارزیابی تاثیر DG بر قابلیت اطمینان سیستم های توزیع

عنوان فارسی :

تحلیل تاثیر DG برقابلیت اطمینان سیستم های توزیع

عنوان انگلیسی :

Analyzing the Effect of DG on Reliability of Distribution Systems

کلمات کلیدی :

  منابع تولید پراکنده ، ارزیابی قابلیت اطمینان ، نرخ خطا ، قابلیت اعتماد سیستم توزیع.

درسهای مرتبط : انرژی های نو ، توزیع انرژی ، قابلیت اطمینان سیستم قدرت
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 4 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 4
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- قابلیت اعتماد سیستم توزیع 3- فرمول بندی مسئله 4- کاربرد روش شناسی 5- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The growth of distributed generation technologies is becoming more and more advanced and with the progressive development of distribution automation technologies, the deployment of distributed generators in power system is gradually becoming broad and diverse. Distribution Reliability is one of the prominent areas in electric power industry due to its high interrelationship with customer satisfaction. The paper analyses the impact of Distributed Generation (DG) on Reliability of distribution system. The analysis is performed on a typical utility system from Calicut, Kerala. Reliability assessment is done for single DG and multiple DGs and results are compared with the base case.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

رشد تکنولوژی منابع تولید پراکنده همراه با پیشرفت تکنولوژی های توزیع اتوماتیکی و بکارگیری ژنراتورهای توزیعی در سیستم برق به تدریج گسترده و متنوع می باشد. قابلیت اعتماد سیستم توزیع یکی از نواحی برجسته در صنعت برق الکتریکی است که ناشی از رابطه عمیق با رضایت مصرف کننده می باشد. مقاله تاثیر منابع تولید پراکنده (DG) را بر قابلیت اعتماد سیستم توزیع مورد تحلیل قرار می دهد. تحلیل بر پایه یک نمونه سیستم کاربردی از مدار کرالا است. ارزیابی قابلیت اعتماد برای DG خاص و DC های چندگانه می باشد و نتایج با مورد پایه مقایسه می شوند .

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ارزیابی و تحلیل تاثیر DG بر قابلیت اطمینان شبکه

در این مقاله تاثیر افزایش تعداد منابع تولید پراکنده و نیز تغییر فاصله منابع تولید پراکنده را به صورت جدا از هم بر قابلیت اطمینان سیستم بررسی و انالیز شده است و همه ی نتایج با حالتی که DG  در شبکه نباشد مقایسه شده است. تمامی شاخص های قابلیت اطمینان مانند SAIDI ,SAIFI,EENS, ASUI و … بررسی شده اند.موضوع بحث شده در این مقاله یک موضوع کلی و جامع می باشد و به خوبی تاثیر DG بر قابلیت اطمینان را بررسی کرده است. برای کسانی که در زمینه قابلیت اطمینان و یا انرژی های نو میخواهند کار کنند این مقاله خیلی مفید و سودمند خواهد بود.

قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

قابلیت اطمینان در سیستم های قدرت

قابلیت اطمینان موضوعی است که نمی توان به سادگی از کنار آن عبور کرد. آنالیز و طراحی یک سیستم قدرت بدون توجه به آن امری خطر آفرین بوده و می تواند کل شبکه ی الکتریکی را تهدید کند. آنالیز نادرست آن و طراحی برمبنای این نو آنالیز می تواند خاموشی های سراسری را ایجاد کند.

 

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 18,000 تومان

دیدگاهها

 1. ali (مالک تایید شده)

  سلام من اگر شبیه سازی(در سیمولینک) این مقاله رو بخوام شما میتونید اون رو انجام بدین؟

  • bagher

   سلام
   در سیمولینک شبیه سازی این مقاله سخت تره ولی کدنویسی رو میتونیم و بهتون کامل با فایل های ویدیویی آموزش میدیم.
   برای توضیح بیشتر تماس بگیرید.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + ده =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.