دانلود ترجمه مقاله تحلیل مزایا و معایب استفاده از رسانه های اجتماعی

عنوان فارسی :

تحلیل مزایا و معایب استفاده از رسانه های اجتماعی در اتحادیه اروپا

عنوان انگلیسی :

The analysis of advantages and disadvantages of use of social media in European Union

کلمات کلیدی :

  رسانه های اجتماعی؛ مزایای رسانه های اجتماعی؛ معایب رسانه های اجتماعی؛ تحلیل رسانه های اجتماعی

درسهای مرتبط : رسانه های اجتماعی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 5 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 5
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نتایج 3. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Social media is a platform that we use every day and spend much time on them. Therefore, it is necessary to know the basic information about the advantages and disadvantages of using social media. Our research deals with social media and their perception of the general public. We examined by the survey which social media people use, for what purpose they are used and how they perceive the positive and negative aspects of using social media. After analyzing the survey results, we’ve identified the three most used social media in the European Union and the opinion of social media users on the advantages and disadvantages associated with their use.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – رسانه اجتماعی، پلتفرمی است که هر روز از آن استفاده کرده و زمان زیادی را صرف کار با آن می کنیم. بنابراین، لازم است که اطلاعات پایه را در خصوص مزایا و معایب استفاده از رسانه های اجتماعی بدانیم. مطالعه ما به رسانه های اجتماعی و درک آنها توسط عموم افراد می پردازد. به کمک پژوهش پیمایشی بررسی کردیم که افراد از چه رسانه اجتماعی استفاده می کنند، هدف استفاده از آن چیست و برداشت آنها از جنبه های مثبت و منفی استفاده از رسانه های اجتماعی چیست. پس از تحلیل نتایج بدست آمده، سه رسانه اجتماعی پر استفاده در اتحادیه اروپا را شناسایی کرده و نظر کاربران رسانه های اجتماعی در خصوص مزایا و معایب مربوط به استفاده از آنها را جویا شدیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تحلیل مزایا و معایب استفاده از رسانه های اجتماعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.