دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله کنترل پیشرفته ولتاژ ریزشبکه های هوشمند با استفاده از منابع انرژی توزیع شده

عنوان فارسی :

کنترل پیشرفته ولتاژ ریزشبکه های هوشمند با استفاده از منابع انرژی توزیع شده

عنوان انگلیسی :

Advanced voltage control for smart microgrids using distributed energy resources

کلمات کلیدی :

  کنترل ولتاژ، منابع انرژی توزیع شده، مدیریت سمت تقاضای توان اکتیو، سیستم های ذخیره ساز، میکروتولید

درسهای مرتبط : انرژی های نو، شبکه هوشمند
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 16
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
الزویر
قیمت دانلود مقاله
23,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- معماری کنترل و مدیریت 3- فرمولبندی ریاضی 4- نتایج اصلی 5- نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Large scale integration of distributed generation (DG), particularly based on variable renewable energy sources (RES), in low voltage (LV) distribution networks brings significant challenges to operation. This paper presents a new methodology for mitigating voltage problems in LV networks, in a future scenario with high integration of distributed energy resources (DER), taking advantage of these resources based on a smart grid type architecture. These resources include dispersed energy storage systems, controllable loads of residential clients under demand side management (DSM) actions and microgeneration units. The algorithm developed was tested in a real Portuguese LV network and showed good performance in controlling voltage profiles while being able to integrate all energy from renewable sources and minimizing the energy not supplied.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - یکپارچگی در مقیاس بزرگ تولید پراکنده (DG)، به خصوص بر مبنای تغییرات منابع انرژی تجدید پذیر (RES)، در شبکه فشار ضعیف توزیع چالش های بهره برداری را در پی دارد. این مقاله روش جدیدی برای کم کردن مشکلات ولتاژ در شبکه فشار ضعیف با استفاده از مزایای منابع انرژی توزیع شده (DER) با معماری هوشمند که در آینده با ادغام زیادی از این منابع روبروست را ارائه می کند. این منابع شامل سیستم های ذخیره ساز انرژی پراکنده، بارهای کنترل پذیر مصرف کنندگان مسکونی تحت مدیریت سمت تقاضا (DSM) و واحدهای میکروتولید می باشند. الگوریتم توسعه یافته در یک شبکه LV کشور پرتغال مورد آزمایش قرار گرفت و عملکرد خوبی در کنترل پروفیل ولتاژ نشان داد در حالی که قادر به یکپارچگی تمام منابع انرژی تجدید پذیر بود و انرژی عرضه نشده را به حداقل رساند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله
قیمت : 23,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود شبیه سازی و ترجمه مقاله کنترل پیشرفته ولتاژ ریزشبکه های هوشمند با استفاده از منابع انرژی توزیع شده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.