دانلود پروپوزال مساله فرزند خواندگی با در نظر گرفتن قانون حمایت از کودکان در ایران

عنوان فارسی :

مطالعه ای حقوقی بر مساله فرزند خواندگی با در نظر گرفتن قانون حمایت از کودکان در ایران

عنوان انگلیسی :

A legal study on the issue of adoption based on child protection laws in Iran

رشته های مرتبط :

  حقوق خصوصی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
25,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

حقوق فرزند خواندگی، یک زمینه عمومی از نظریه حقوقی، سیاست گذاری، اجرای قانون و مطالعات حقوقی مرتبط با به فرزند گرفتن می باشد. قوانین ملی یا داخلی فرزندخواندگی با مسائلی مانند فرزندخواندگی توسط ناپدری یا نامادری یا براساس والدین مجرد، مرتبط است. در تعدادی از کشورها، حقوق فرزندخواندگی ممکن است تحت تاثیر ملاحظات دینی، مانند اسلام قرار گیرد.

فرزندخواندگی فرآیند بر عهده گرفتن فرزندپذیری فرد دیگر، معمولاً یک کودک، از والد یا والدین واقعی یا قانونی آن فرد می باشد. فرزند خواندگی های قانونی همه حقوق و مسئولیت ها، همراه با اصل و نسب، از والدین واقعی، را بطور دائم، منتقل می کند.

خانواده هایی که فاقد فرزند هستند و یا توانایی فرزندآوری ندارند ممکن است در معرض مشکلات روحی و روانی زیادی قرار گرفته ناهنجاری های زیادی را تجربه کنند. همچنین کودکان نیز برای رشد نیاز به تکیه گاه عاطفی و اقتصادی محکمی هستند. اینجاست که مساله فرزند خواندگی وارد قوانین حقوقی بسیاری از کشورها شده و موضوع جدیدی نیست. هر کشور با توجه به قوانینی که در این زمینه وضع کرده، راهکارهای مختلفی را در این زمینه پیش می گیرد. با این حال، مساله فرزند خواندگی در ایران تفاوت هایی با کشورهای غیر اسلامی دارد، چرا که مبنای قانون ایران بر اساس دستورات اسلام می باشد. طبق این قانون و نیز با در نظر گرفتن قوانین مربوط به حمایت از کودکان، اینگونه خانواده ها می توانند در صورت داشتن یک سری شرایط تعیین شده، فرزندانی را به فرزند خواندگی قبول نمایند. مطمئنا این موضوع زمینه ساز مسائل حقوقی بیشماری می گردد که در قانون اساسی پیش بینی گردیده اند.

در نظر گرفتن حقوق کودکان موضوعی است که از سالیان گذشته مطرح بوده و در تمامی دین ها نیز مورد توجه قرار گرفته است. بدیهی است که در دین اسلام نیز این موضوع به صورت کاملا گسترده بررسی شده و اصول و مبانی زیادی برای آن ارائه شده است.

این پروپوزال نیز با در نظر گرفتن این موضوع، به بررسی حقوقی مساله فرزند خواندگی در ایران، با در نظر گرفتن چارچوب های قانون حمایت از کودکان پرداخته است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته حقوق آماده شده و ساختارهای کلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. در نتیجه مطالعه این محصول می تواند به دانشجویان در آشنایی با این ساختارها کمک نماید. همچنین ایده های ارائه شده در این پروپوزال می تواند زمینه ساز تحقیقات جدیدی در آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن قرار داده شده است:

فرزند خواندگی


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مساله فرزند خواندگی با در نظر گرفتن قانون حمایت از کودکان در ایران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + یازده =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.