کد نویسی کلی ماتریس ادمیتانس شبکه IEEE + آموزش

خلاصه:

ماتریس ادمیتانس یکی از بزرگترین دغدغه های دانشجویان رشته برق است. خیلی از دانشجویان در نوشتن این ماتریس مشکل دارند. در این محصول که با قیمتی مناسب در سایت قرار داده شده است، شما نحوه ی نگارش ماتریس ادمیتانس را می توانید یاد بگیرید و از این پس هر شبکه ای که در اختیار شما قرار داده شود، به راحتی ماتریس ادمیتانس آن را ینویسید.

قیمت دانلود :
6,000 تومان
شرح موضوع

کد نویسی کلی ماتریس ادمیتانس برای همه ی شبکه های استاندارد

این محصول ، کد نویسی کلی ماتریس ادمیتانس شبکه های شعاعی استاندارد IEEE می باشد . در این محصول دو mfile متلب آماده  برای محاسبه ادمیتانس شبکه شعاعی ۱۴ باسه IEEE و شبکه ۳۳ باسه IEEE  برای آموزش و آشنایی شما کد نویسی شده اند.هر سطر تا جایی که لازم بوده توضیح داده شده است تا شما بتوانید با تغییر آن قسمت ها ادمیتانس شبکه دلخواه خود را بدست آورید. کد های نوشته شده  خیلی ساده و یک حالت کلی دارد که در کمترین تعداد سطر نوشته شده اند. با استفاده از این mfileها شما می توانید علاوه بر یادگیری نحوه ی محاسبه ادمیتانس شبکه ها ، به نوعی ادمیتانس همه ی شبکه های استاندارد دیگر را نیز برای خود داشته باشید تا هر وقت لازم شد استفاده کنید.

کد نویسی کلی ماتریس ادمیتانس

توضیحات کدها قرار داده شده تا اگر شبکه ای دیگر نیز در اختیار شما قرار گرفت، بتوانید ماتریس ادمیتانس آن شبکه را نیز به راحتی بنویسید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “کد نویسی کلی ماتریس ادمیتانس شبکه IEEE + آموزش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + چهار =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.